Koç burcu erkeği seks hayatı


Koç burcu erkeği yatakta nasıldır?

Koç burcu erkeği cinsel hayatı oldukça aktiftir. Yönetici gezegeni Mars olan bir erkekten başka bir şey de beklenemezdi zaten J Cinsel olarak son derece yoğun bir enerjisi vardır. Maceraperest yanları sayesinde çeşitli mekanlarda seks yapabilirler. Koç burcu erkeği seks hayatında kendisine uyum sağlayacak bir partner ister. Mızmızlanıp sorun çıkaran kişiler onun cinsel hayatına pek hitap etmez.  O sınırsızca her şeyi yaşayabileceği bir partnerle birlikte olmaktan keyif alır.

Karşısındaki kişiyi de mutlu etmekten çekinmeyecek tüm enerjisini karşısındaki kişiyi mutlu etmek için harcayacaktır. Hakimiyetin kendisinde olduğunu hissetmek onu çok mutlu edecektir. Bu yüzden koç burcu erkeği ile ilişki yaşayacaksanız, onun dediklerini en azından yapıyormuş gibi görünmeniz karşılığında size kat kat fazlasıyla geri dönüş olacaktır.

Harika öpüşürler ve öpüşmeyi çok uzatmayıp konuya giriş yapmak isteyebilirler. Bu sebepler koç burcu erkeğini elde tutmak için ‘kaçan kovalanır ‘ taktiğini uygulamak onun merakını arttırır. Ama bunu fazla uzatmamanız gerekir.

Koç erkeği yatakta ikizler burcu kadını ile anlaşır, çünkü bir ikizler burcu kadını onu nasıl baştan çıkaracağını çok iyi bilir. İkisi beraber farklı mekanlarda çılgınca seks yapabilirler. İkizler kadını seks hayatında farklı kimliklere girmeyi sevdiğinden bu durum koç erkeğinin çok hoşuna gidecektir.

Koç burcu erkeği tam bir dişi olan boğa kadınları ile de oldukça tutkulu birliktelikler yaşayacaktır. Boğa kadının dişi yanı koç erkeğini yatakta çıldırtabilir.

Terazi kadınları ile koç burcu erkekleri zıt çekimden dolayı birbirlerini tamamlayabilirler. 

Not:Şu yazı da ilginizi çekebilir;Koç Burcu erkeği ile aşk ve evlilik hayatı http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/koc-burcu-erkegi-ask-hayati-/465

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top