Koç burcu kadını aşk ve cinsel hayatı


Koç kadını özellikleri nelerdir,koç kadını aşk ve seks hayatında ne ister?

Çocuksu heyecanı, enerjik gülümsemesi ve içtenliği ile bir koç kadını nerede görürseniz tanıyabilirsiniz. Onun kimseye benzemeyen bir duruşu vardır. Koç burcu kadını özelliklerinden birisi kesinlikle fazla ateşli bir doğaya sahip oluşudur. Bu yüzden beklemeye dayanamaz ve hemen yol almak ister. Eğer haritasında boğa etkisi yoksa aceleci ve atak olacaktır.

Koç burcu kadınının karakter özellikleri arasında dürüst olmak ilk sıralarda yer alır. Karşısındakini üzme pahasına da olsa yalan söylemeyi asla gururuna yediremez. Bu yüzen son derece güvenilir insanlardır. Eğer bir konuda kesinlikle doğruya ulaşmak istiyorsanız bir koç kadınına bunu sorun. Sizin yüzünüze tüm gerçekleri söyleyecektir.

Koç burcu kadınları ilgiyi kendi üstlerine çekmekten ve kendileri ile ilgilenilmesinden çok zevk alır. Kendisini sever ve değerli olduğunu bilir. Kimse için değişmek istemez. Koç kadını olduğu gibi kabul edilmek ister. Herkesi olduğu gibi seven koç burcu kadınları kendisinin de olduğu gibi kabul edilmesini bekler. 

Etkili bir liderdir. Çok iyi gözlem yapar ve sonuca ulaşmada acele etmezse çok başarılı olurlar. Kimsenin peşinden gelmesini beklemeden işe koyulur. 

Koç burcu kadınları fiziki özellikleri 

Çıkık elmacık kemikleri, güzel dudaklar ve kalkık kaşlar koç burcu kadınlarının en belirgin özellikleri arasındadır. Çok uzun veya çok kısa boylu değildir. Vücudu kilo almaya meyilli değildir, kilosunu genelde korurlar. Astrolojide baş, göz kısmını temsil ettiği için de migren, göz hastalıkları, baş ağrısı, sinüzit gibi sorunlar yaşaması mümkündür. 

Koç burcu kadını aşk hayatı

Koç burcu kadını aşk hayatında karşısında güçlü bir erkek görmek ister. Kendisi yeterince kontrolü eline alan birisi olduğu için ipleri çabucak kavramakta güçlük çekmeyecektir. Eğer erkeği sürekli ipleri ona veriyorsa  bu oyunu daha fazla sürdürmekten sıkılabilir ve teslim olacağı başka birisini aramaya başlayabilir. Bu yüzden bir koç burcu kadını için erkek kesinlikle güçlü olmalıdır. 

Koç kadınları ateşli doğalarına yanıt veren erkeklerden de hoşlanır. Flört aşamasında pek iyi olmayabilir, hemen konuya girmek ve yaşamak ister. Açık ve net mesajlardan hoşlanır. Flört ederken çok dolaylı yollar çizmek ve flörtü uzatmak bir süre sonra sıkılmasına neden olabilir. Bu yüzden eğer bir koç kadınını etkilemek istiyorsanız ona açık ve net olmalısınız. Kaçan kovalanır misali ilk başta sizin için yanıp tutuşmasını sağlayın, sizin kıymetinizi bilecek. 

Eğer bir koç burcu kadını ne istediğine karar vermişse konu bitmiştir. Ne yapıp edip onu alacaktır. 

Aşk hayatında risk almayı sever ve dolu dolu yaşamak ister. Aslına bakarsanız koçlar bu dünyanın büyümeyen sevimli çocuklarıdır. Onlarla birlikte olmak kişiliğinize ve hayata bakışınıza çok şey katabilir. 

Bir koç burcu kadını ilişkide rol yapmaktan hiç hoşlanmaz. O ne diyorsa gerçekten onu demek istiyordur.  Onu sakın basite almamalısınız. Şayet gitmeye karar vermişse arkasına bile bakmayacaktır. 

Onu eleştirirseniz ‘evet haklısın ben hatalıyım’ diyecek birisini göreceğinizi bekliyorsanız eğer, üzgünüm… O, haklıdır. Hatta o her zaman haklı olabilir ve siz de buna alışsanız iyi edersiniz. 

''Dediğim dedik'' koç kadınları kıskanç oldukları için sizin üzerinizde otorite olmaya çalışacaktır. Ona otorite olduğunu hissettirin ama ‘burada erkek ve güçlü taraf benim’ mesajını vermeyi de unutmayın.


Koç burcu kadını cinsel hayatı

Karşınızda tüm asaleti ve ateşi ile koç burcu kadını duruyor, eğer beklerseniz pişman olursunuz. Bu güzellik sizin karşınızdayken onun hakkını vermelisiniz. Her şeyde olduğu gibi koç burcu kadınları seks konusunda da ilk adımı atmaktan çekinmeyecektir. Sizin yerinize olmak için çıldıran kaç kişi olduğunu bir düşünün. 

Koç burcu kadını ile cinsellik yorucu bir maraton koşusu gibi olabilir. Enerjisine yetişmekte güçlük çekebilirsiniz. Koç kadınları çabuk sıkılan doğaları gereği yatakta değişiklik ister. Onu şaşırtın ve ilgisini sürekli taze tutun. 

Koç burcu kadını kendini ön planda tuttuğu için kendi istekleri de ön planda olacaktır. Fakat sizi seviyorsa tüm enerjisini sizi mutlu etmek için harcayacak ve aynı şekilde karşılık bekleyecektir. 

Yatakta akrep burcu erkekleri ile oldukça hareketli bir seks hayatı yaşayabilirler. Aslan burçları da görkemi ve ihtişamından dolayı koç kadınını büyüleyecektir. Ayrıca koç kadınları seks hayatında macera sever yaylarla da çok farklı deneyimler yaşarlar. 


Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top