Koç erkeğini etkilemenin ve elde etmenin yolları


Koç erkeğini aşık etme yöntemleri

Yönetici gezegeni kırmızı gezegen olarak bilinen Mars olan Koç burcu, Mars gibi sıcak ateşli görünürken aslında bir o kadar da soğuktur :)

Adrenalin ve macera tutkunu olan Koç erkeği için ‘’hiperaktif çocuk ‘’ tanımlaması yapsak yeridir! Hep bir sonraki ödülün eşinde koşan bu maceraperest çocuğu kendine bağlamak,aşık etmek elbette zor olacaktır.Amaaa bir ele geçirmeye görün! O haşarı çocuk gider,yerine iki dudağınızın arasından dökülen istekleri  yapmaya çalışan masum bir erkek geliverir :)

Peki Koç erkeğini ,nasıl elde edeceğiz?

İşte cevaplar !

Eğlenceli ve güler yüzlü olun 

Koç erkeği konuşkan olmayan ve ciddi görünüşlü kadınları sıkıcı bulurlar.Yani bir koç erkeğinden hoşlanıyorsanız onu etkilemek için asla ciddi kız rolü yapmayın :)

İlk buluşmada aşırıya kaçmayacak derecede esprili ve güler yüzlü olmanız,onun yaptığı esprilere gülmeniz koç erkeğinde iyi bir izlenim bırakacaktır.


Çok bilmiş davranmayın

Başak erkeği ne kadar detay ve analiz adamı ise,koç erkeği de bir o kadar güncel bilgi adamıdır! Konuşmalarınızda aşırı teknik bilgi kullanmanız,onu detay anlatmaya zorlamanız koç erkeğine itici gelecektir.

Esneklik ve uyum gösterin

Yerinde duramayan koç erkeği sizi şaşırtmak veya etkilemek için bazı şeyler yapabilir.Bu yaptığı ya bir şaka,ya bir espri ya da aksiyon içeren bir aktivite davetidir (örneğin bungee jumping )! Koç erkeğine bu tür ortamlarda eşlik etmeniz ve zevk almanız, sizi ‘’kafa dengi kız’’ kategorisine almasını sağlar:)

Kolay kız olmayın

Evet onunla uyumlu olmak adına esneklik göstermelisiniz ama bu yaklaşımınız sizi ‘’yatağa hemen atılacak kız’’ konumuna düşürmemeli.

Koç erkekleri maalesef flört evresinden çok hoşlanmazlar ve bir an önce mutlu sona ulaşmak isterler :) 

Eğer koç erkeğine istediğini hemen verirseniz bir süre sizinle mutlu olacaktı ama sadece bir süreliğine..Koç erkeği cinsel hazlara bu kadar düşkün olsa da,kolay lokma kategorisindeki kadınlardan hoşlanmazlar,onların eşinden koşmazlar.Koç erkeğini elde etmek istiyorsanız,onu etkileyin,başını döndürün ama istediğini de hemen vermeyin.Peşinizden biraz koşmalı anlayacağınız ;)

Şu yazı da ilginizi çekebilir; Koç erkeği aşk ve evlilik hayatında nasıldır ? http://guzelimguzel.com/Detay/astroloji/koc-burcu-erkegi-ask-hayati-/465

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top