Kova burcu erkeği aşk hayatı


Kova Burcu erkeği aşk ve evlilik hayatı

Kova burcu erkeği ve özellikleri nelerdir? Kova burcu erkeği aşk hayatı nasıldır? Kova burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Kova burcu erkeği ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Çok yakışıklı değil ama kesinlikle çok cazibeli… Tatlı konuşması, zeki esprileri,size kendinizi ‘’farklı’’ hissettirmesi, klasik konuların dışına çıkıp‘’insanlığın kurtuluşu’’ konularından bahsetmesi, felsefik tavırları… Bırakın o şovunu yapsın, bundan keyif alıyor ve sizden de hoşlanıyor!

Bir kova burcu erkeği klasiği nedir? Elbette kısıtlanmaya gelemeyişidir. Kova burcu erkeği kendisine bir birey olarak ‘’özel’’ bir alan ister. O alanı özellikle kasıtlı bir şekilde kısıtlamaya, onu köşeye sıkıştırmaya kalkarsanız uçup gidecektir.Ama eğer sizi üzen durumu güzel bir dille ifade ederseniz sizi üzmemek için özgürlüğünden biraz vazgeçebilir.

Mantıklıdır,öncelikle her şeyin aklına yatması gerekir. Aşık olduğu zaman bile çoğunlukla mantıklı davranır. Körü körüne duygularının sesini dinlemez. Aşk ilişkisinde karşısındaki kişiye son derece güvenir, kıskanmak ve kıskanılmak onun için‘’bayağı’’ duygulardır.

Eğer size bir söz verdiyse mutlaka tutacaktır, sizden de aynısını bekler. Yalan söyleyen insana asla tahammül edemez. Bir defa affedebilir ama sonra aynı şey yine olursa ne kadar severse sevsin gider…

Kova burcu erkeği kendisini sürekli geliştiren ve uyumlu kadınlardan hoşlanır. Gizemli kadınları çekici bulsa da bir süre sonra ondan da sıkılabilir. Onun aradığı‘’zihinsel’’ anlamda uyum sağlayacağı insandır. Bu nedenle ikizler burcu kadınları onlar için ideal partner olabilirler.

Aslan burcu kadını ile ilişkilerinde güç ve ego mücadeleleri olur. Kova burcu erkeği akrep burcu kadını ile tutkulu bir birliktelik yaşar ama akrep kadının aşırı sahiplenici tavrı yüzünden zaman zaman sorun çıkabilir.

Terazi burcu kadınlarının uyumlu yapısını sever ve birliktelikleri uzun ömürlü olabilir.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top