Kova burcu erkeği özellikleri


Kova erkeği özellikleri

Kova burcu erkeği kendine has karizması olan, sıra dışı bir erkektir. Herkesin yaptığışeyleri yapmaktan hoşlanmaz. Farklı olma takıntıları vardır. Genelde orijinalfikirleri olan insanlardır. Karşısındakini heyecanlı yapısı ve idealleri ile çabucak etkileyebilir.

Bazen seçilmiş ve özel kimseler olduklarını hissederler. Kendilerini bu dünyaya ait hissetmeyebilirler. Bu duyguları nedeni ile yakınlaşmaktan çekinebilir,yeterince anlaşılmadığını düşünebilirler.

Kova burcu erkeği arkadaş çevresinde çok sevilen bir erkektir. Bir sürü dostu vardır. Sosyaldir,gezmeyi yeni yerler keşfetmeyi sever ama bir tarafı yalnız kalmak ister.

Birden fazla ilgi alanı bulunur. Hayatı bir deneyim sahası olarak algılar ve her şeyi tecrübe etmek ister. Bir yere bağlı kalması ve emir alması zor olacağı için kova burcu erkeği iş hayatında kendi işini yapmayı tercih edebilir.

Girdikleri ortama çabuk uyum sağlarlar ama çok uyumlu olmadıkları için uzun vadede çabuk sıkılabilirler. Kova burcu erkekleri duygusal anlamda oldukça hislidir.Karşısındakinin neler hissettiğini çabucak hissedebilir. Aşk hayatları da oldukça eğlencelidir. Üstüne düşülmesinden pek hoşlanmaz.

Kova erkekleri son derece dürüsttür. Başına bir iş geleceğini bilse bile dürüst davranmayı seçer J İnsanları kırmaktan hiç hoşlanmaz. Karşısındaki kişiye sonsuz kredi vererek yaklaşır. Ama karşısındaki kişi kredileri tüketince kova burcu erkeği de arkasına bakmadan gidebilir. Yine de her şeye rağmen zor zamanlarında kendisini kıran kişilerin yanına olup üstüne düşeni yapmak isteyebilir.

İnsanlık meselelerine kafa yorar. Onun için kurtarılması gereken bir dünya vardır.Gönüllü olarak yardım derneklerinde çalışır.

Elektrik-elektronik ile arası oldukça iyidir. Henüz küçük bir bebekken bile oyuncaklarını bozup yeniden yapacaktır. Keskin radarları sayesinde ortamdaki elektriği de çabucak hissedebilir.

Kıskançlığı bayağı bir duygu olarak kabul ettiği için kıskanç değildir,kıskansa bile bunu yansıtmamayı seçer. Başkalarının duygularını anlamada becerikli olduğu kadar kendi duygularını saklamada da oldukça beceriklidir.

Not:Kova Erkeği ile aşk ve evlilik hayatı için şu yazıyı okuyabilirsiniz http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/Kova-burcu-erkegi-ask-hayati/484

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top