Kova burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?


Kova burcu hangi burçlarla uyumludur ?

Zodyak ailesinin dahileri kova burçları kimlerle anlaşır, kimlerle anlaşamaz merak ediyorsanız yazımızın devamına buyurun :)

Kendilerini bir türlü bu dünyaya ait hissedemeyen kova burçları kimse ile kolay kolay anlaşamaz ama enteresan bir şekilde herkesle çok iyi ilişkiler kurabilir. En çok terazi ve ikizler burçları ile anlaşır. Hava grubu olduğu için sürekli hareket halinde olan bir zihni vardır. Fazla düşünür ve uçuk planları vardır. O herkesle dost olabilir.

Ateş grubu burçlar olan aslan, yay ve koç burçları kova burcu ile uyumlu olur. Aslında aslan burcu ve kova burcu zıt burçlardır. Kovaya göre aslan kendine gereğinden fazla değer veren gösteriş meraklısı bir burçtur ve aslan burcu da kova burcunu uçuk birisi olarak görür. Zıtlıklardan doğan çekim de böyle bir şeydir. Bu nedenle anlaşabilirler. 

Toprak grubu olan boğa, başak ve oğlak burçları kova ile gerçekçi konular üzerinde konuştuklarında anlaşabilirler. Ama konu dünyayı kurtarmak olduğunda sorunlar çıkabilir. Sürekli öğrenme ve değişim halinde olan kova burcu için toprak grubu burçlar fazla geleneksel, fazla garantici ve fazla işkoliktir. Yine de uyum sağlayabilirler.

Su grubu olan akrep, balık ve yengeç burçları için kova burcu zararsız ama duygusal anlamla pek ulaşılamayan bir noktadadır. Hassas ve empatik olan bu burçlar duyguları ile konuşur, kova burcu ise aslında çok duygusal olmasına rağmen bunu göstermekten yana pek hevesli değildir. Eğer karşı tarafa güven verebilirse çok iyi anlaşacaklardır.

Kova burcu evlilik hayatında en çok ikizler, terazi, yengeç burçları ile anlaşır. Bir su grubu olan yengeç güçlü sezgileri ile kova burcunu en çok anlayıp hissedebilen burçlar içinde sayılabilir.

Kariyer hayatı bir yere bağlı olmadığı müddetçe çok iyi gidecektir. Kova burcu fikirlerin insanıdır bu yüzden onu beden işleri yaparken göremezsiniz. Konuşmalı ve fikir üretmelidir. İş hayatında en çok ikizler ve terazi burçları ile anlaşacaktır.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top