Kova erkeği seks hayatı


Kova Erkeği seks hayatı ve cinsel performansı nasıldır?

Kova burcu erkekleri seks konusuna biraz değişik yaklaşırlar. Ergenlik zamanlarında tecrübe etmek istedikleri bir deneyimdir ve ilerleyen yıllarda da seks onlar için kesinlikle bir amaç olmayacaktır. Mental olarak anlaştıkları kadınlarla birlikte olmaktan zevk alırlar. Beyni ile uyarılan bir adam olduğunu söylemeliyiz :)

Kova burcu erkeği cinsellik konusunda sıra dışı deneyimlere oldukça açıktır. Seks konusuna da tıpkı diğer konulara olduğu gibi geleneksel bakmayacaktır. Birden fazla kişiyle aynı anda birlikte olmaktan tutun da uç boyutlara ulaşan fantezi dünyasına sahip olabilir.

Genelde zeki, mesafe koymayı başarabilen ve salt duygularla hareket etmeyen kadınlarla birlikte olmayı seçecektir. Gözyaşları ve duygusal sahneler ona göre değildir. İlgisini çeken herhangi bir kadınla olabilir ve ertesi günü unutabilir. Onda etki bırakmak istiyorsanız her şeyinizi ortaya sermemelisiniz. Sürprizlerden hoşlanır, bırakın sizi keşfetmeye çalışsın! Bu,onun için oldukça heyecan verici bir oyun olacak.  Sonunda bulduğu şeye değmesini sağlayın. Eğer sizi kalbinde güzel bir noktaya koyarsa hiç yaşamadığınız şeyleri size yaşatarak kendisine hayran bırakacaktır. Kova burcu erkeği ile seks hiçbir zaman sıradan bir seks değildir.

Özgür ve eşitlikçi kova burcu erkekleri sanal seksten çok hoşlanır ve seks objeleri ilgisini çeker. Onunla chat yapmayı deneyin,konuşmalar erotizme dayandığında kendisine hakim olmak için çok zor duracaktır.

Kova burcu erkeğini yatakta etkilemek istiyorsanız ona birlikte erotik filmler izlemeyi teklif edebilirsiniz. Bu fikre kesinlikle bayılacak.

Kova burcu erkekleri kendisinin zıttı olan aslan burcu kadınları ile yatakta çok tutkulu birliktelikler yaşayabilir.

Zeki ikizler burcu kadını kova burcu erkeğine istediği her şeyi vererek çok uyumlu bir cinsellik yaşayabilirler.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top