Kova erkeğini etkilemenin ve elde etmenin yolları


Kova erkeğini kendine aşık etme yöntemleri

‘’Kurtarılması gereken bir dünya,çözülmesi gereken bir evren varken aşk da neymiş?‘’ Buyrun böyle düşünen  bir adamı kendinize aşık edin! :)

Tarzı,duruşu,düşünceleri,hayata bakışı diğer tüm burçlardan farklı olan Kova burcu,doğru şifreleri girdiğinizde size sonsuz mutluluk verecek şifreli bir aşk sandığına benzer! Bu sandığın şifreleri neler diyorsanız işte cevaplar :)

Kova erkeğini nasıl elde ederim?

Sıradışı bir mekan tercih edin

Eğer ilk buluşmanız ise, Kova erkeğini farklı bir mekana gitmeyi önerin.Kova için temel beğenme kriteri FARKLI olmaktır.Tarzınız ve seçimleriniz diğer insanlardan ne kadar farklı olursa, kova erkeği için o oranda çekici olursunuz :)

Felsefi ve politik konular açın

Kova, tüm insanlığın eşit ve adil yaşaması gerektiğini düşünen bir Spartaküs’tür!  Hak,adalet,eşitlik,özgürlük  gibi kavramlar Kova erkeğinde hipnotik bir etki yapar.Aynı şekilde,evrenin oluşumu,uzay,dinler,ikinci yaşam gibi astroloji ve astronomi konuları kova erkeğinin hararetle sizi dinlemesini sağlar.

Üzerine gitmeyin

Kova erkeği için en itici kadın tipi kıskanan ve bunaltan bir sevgili veya eştir...Kıskançlık onun için bu sonsuz evrenin sırlarının yanında üzerinde durulmayacak kadar anlamsız bir duygudur :)

Koca erkeğini aşırı ilgi ve kıskançlık ile bunaltmazsanız,size harika bir ilişkinin kapılarını aralayacaktır.


Yalan söylemeyin

Ne olursa olsun,hiçbir koşulda yalan söylemeyin.Kova erkeği yalandan nefret eder ! Hatta idam edileceğini bilse dahi,doğruyu söylemekten geri kalmaz.

Kova erkeği her tür insanı kabul edebilir ama yakınlaşmayacağı tek insan türü yalancılardır.Bu nedenle kova erkeğine ya çok ustaca yalan söyleyin ya da hiç yalana tenezzül etmeyin :)

Sözünüze ve randevunuza sadık olun

Kova erkeği sözünü mutlaka tutar,tüm randevularına zamanında gider.Aynı tavrı karşısındaki insandan da bekler.

Kova erkeğine tutacağınız sözleri vermelisiniz,söylediğiniz saatte kararlaştırdığınız yerde olmalısınız.Hatta bu konuda yaşanmış güzel örnekleriniz varsa, kova erkeğini etkilemek için çok iyi birer silah olarak kullanabilirsiniz ;)

Egosunu okşayın

Kova erkeğine farklı ve özel bir adam olduğunu söylemeniz çok hoşuna gidecektir.Bu dünyaya ait olamayacak kadar özel bir insan olduğunu fark eden bir kadın da onun gözünde farklılaşacaktır :)

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top