Oğlak burcu erkeği aşk hayatı


Oğlak burcu erkeği aşk ve evlilik hayatı

Oğlak burcu erkeği nasıl bir partnerdir? Oğlak burcu erkeği aşk ilişkilerinde nasıl davranır? Oğlak burcu erkeği nasıl bir eş olur? Oğlak burcu erkeği burç  kadınlardan hoşlanır? Oğlak burcu erkeği il ilgili tüm sorularınızın cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Kendine çok fazla güveni olmayan oğlak erkeğine birkaç güzel cümle söyleyin, anında neşesi yerine gelecektir. Adımlarını düşünerek atan oğlak burcu erkeği sizinle olan flörtüne de ciddi yaklaşacak her adımını hesaplayacaktır.

Flört evresini de oldukça ciddiye alır. Arkadaşken sizinle bol bol sohbet eden kişi gidip yerine açılmakta zorlanan bir kişi gelebilir. Bunlara takılmayın, onu biraz rahatlatın. Karşılığında tüm ömrünüz boyunca yanınızda sizinle beraber yürüyecek, sizin en zor zamanınıza sizi asla bırakmayacak derecede harika bir insanla beraber olacaksınız.

Belli etmesede iltifat almaktan çok hoşlanır. Sevdiği kadın ona sürekli iltifat etmeli,onun kendine olan güvenini yerine getirmelidir. Bazen sizin gözünüzden kaçmış olan ayrıntılar onun gözüne takılır. Kendisini üzen ayrıntıları aradan 15 yılda geçse unutmaz ve bir yerde yüzünüze öyle bir söyler ki siz o olayı hatırlamıyor bile olabilirsiniz.

Kin tutabilirler, üzgünüm gerçek bu. Ona bir şey söylerken iki defa düşünün. Onu kırmadığınızdan emin olmalısınız. Çünkü o katı görünse de kalbi çok kırılgandır.

Oğlak burcu erkeği kendisine teslim olan kadınlarla ilişki yaşamaktan hoşlanır. Anaç yapısı ile yengeç burcu kadını onu tamamlayabilir.

Aynı zamanda ayakları yere sağlam basan başak burçları da oğlak burcu erkeği için oldukça iyi bir partner sayılabilir.

Boğa burcu kadını ile olan ilişkisi de doyurucu olur.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top