Oğlak burcu erkeği özellikleri


Oğlak Burcu erkeği özellikleri nelerdir?

Oğlak burcu erkeği Satürn etkisi ile oldukça soğuk, ciddi ve mesafeli bir erkektir. Adım atmadan önce düşünmesi gerekir. Kafasında plan ve program yapar, düşünür, her bir adımı hesaplar ve öyle adım atar. Mesafeli yapısı nedeniyle ilk bakışta insanlara soğuk görünse de aslında oğlak burcu erkeği çok merhametli, sevecen bir erkektir. Bu yönünü ancak çok değer verdiği ve güvendiği insanlara gösterir. Çünkü sadece o insanların yanında kendini rahat hisseder.

Oğlak erkekleri söz konusu ‘’iş’’ olduğunda mükemmeliyetçi tavırlar sergileyecektir.Kimsenin kendisine işi konusunda ders veya öğüt vermesinden hoşlanmaz. O zaten en iyisini yapıyordur. Yönetici olarak sessiz, sakin ama biraz kinci birisi sayılabilir. Ona yaptığınız bir saygısızlığı affetmez, iş konusunda kaytarmaya asla gelmez.

Kendi söyledikleri, inançları konusunda ısrarcı biri tutumu vardır. Kendi düşüncelerinden vazgeçmez, bu konuda çok fazla inatçı olabilir. En mantıklı açıklamaların bile bir anlamı olmayabilir.

Zor zamanların erkeğidir. Ona sonuna kadar güvenebilirsiniz. Onu çok fazla kırmış da olsanız, başınız sıkıştığında size yardımcı olmaktan asla çekinmeyecektir.Sessiz, sakin duruşunun arkasında son derece güçlü bir erkek vardır. İnsanlara yardım etmekten hoşlanır. Bunu bir insanlık görevi olarak görür.

Hayatta onlar için iş ve para her zaman aşktan önce yer alır. Kendisine ve sevdiklerine iyi bir hayat sunabilmesi için çok çalışması gerektiğini düşünür. Oğlak burcu erkeği hayat biraz kötümser bakabilir. Onun hayallere ayıracağı vakti yoktur.Gerçekçidir, hareket edip bir an önce yol almak ister. Bazen sert olabilir.Oğlak erkekleri pek uyumlu sayılmazlar, kendilerini uyulmasını beklerler.Kendilerine olan güvenleri çok çabuk zedelenir.

Genelde yengeç ve boğa burçlarıyla uyumlu olurlar. 

Not:Oğlak burcu erkeği aşk hayatı için şu yazıyı okuyabilirsiniz http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/Oglak-burcu-erkegi-ask-hayati-/483

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top