Oğlak burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?


Oğlak burcu hangi burçlarla uyumludur?

Zodyak ailesinin ciddi, hırslı, otoriter çocukları oğlak burçlar hangi burçlarla anlaşır, kimlerle anlaşamaz merak ediyorsanız yazımızın devamına buyurun :)

Toprak grubunun en ketum burcu oğlak burçları yine kendi niteliğini taşıyan boğa ve başak burçları ile anlaşmakta güçlük çekmeyecektir. Ayakları yere basan, ciddi ve maddi kaynakları çok iyi değerlendirebilen bu burçlar birbirlerini çok iyi anlar ve çok uyumlu olurlar. Oğlak burcu ciddi ve hırslı görünebilir ancak onu yakından tanıyanlar ne kadar eğlenceli ve esprili olduğunu çok iyi bilirler.

Su grubundan olan akrep, balık yengeç burçları da oğlak burcu ile anlaşabilir ve onun hırslı dünyasına yumuşaklık kazandırabilirler. Kendini koruma ve güvence altında hisseden oğlak burçları bu nedenle su grubu olan burçlarla mutlu olacaktır.  Yengeç burcu aslında oğlak burcunun zıt burcudur. Yengeç duyguları ile hareket ederken oğlak burcu çok derinlere gömdüğü duygularını çıkarmakta pek başarılı değildir ve mantığı ile hareket etmeye daha yatkındır. Yengeç burcu pes etmezse oğlak burcu onun için en ideal eşlerden birisidir.

Ateş grubu olan aslan, koç ve yay burçları dürüst olmaları nedeni ile oğlak burçlarının dikkatini çekse de aşırı ilgi beklemeleri nedeni ile uzun vadede anlaşamayabilirler. Oğlak burcu dışarıya ördüğü duvarın arkasında yaşayan ve aslında çok hassas olan ufak bir çocuk gibidir. Ama hayat ona yükler vermiştir ve oğlak burcu bu yükleri her daim omuzlarında hisseder. Bu yüzden ona göre hiçbir şeyi riske atmamalı, sürekli çalışmalıdır. Ateş grubu burçlar bunu anlayamadığı için oğlak burcunu sevimsiz bulabilir. Yine de sağlam dostluklar kurabilirler.

Hava grubu olan kova, ikizler ve terazi burçları yeniliğe açık burçlardır. Geleneksel düşünen oğlak burcunu pek anlayamayabilirler. Onlar oğlak burcuna ilham olabilir, oğlak burcu da onların ayaklarının biraz yere inmesi için gerçeklerle yüzleştirebilir. Faydalı ilişkiler kurabilirler ve anlaşabilmeleri için birbirlerini anlamaları gerekir.

Oğlak burcu evlilikten korkan bir burç olmasına rağmen evine en iyi bakan ve eşini hiçbir zaman mağdur etmeyen bir burçtur. Yengeç, boğa, başak ve balık burçları ile çok uyumlu olacaklardır.

Kariyer hayatı sürekli çalışmakla geçer ve istediği pozisyona mutlaka gelirler. Onlarla en iyi anlaşan başak burçları olacaktır. 

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top