Oğlak erkeği cinsel hayatı


Oğlak Erkeği seks hayatı ve cinsel performansı nasıldır?

Oğlak burcu erkeği seks hayatı çok renkli olmayacak belki ama, kesinlikle fazlasıyla kaliteli olacak. İkili ilişkilerinde güvene önem veren oğlak erkekleri cinselliğini yaşayacağı kadına ilk başta güvenmek isteyecektir. Ona güven duyduğunu ve kendisini tam anlamı ile açabileceğini hissettiğinde kadınını havalara uçurabilir. Sabırlı yapısı ve mükemmeliyetçiliği nedeniyle kadınını maksimumda doyuma ulaştırarak adeta vazgeçilmez bir adam olabilir. Yapmanız gereken tek şey onun biraz kendisine güvenini sağlamak.Gerisi çok kolay gelecektir.

 

Oğlak burcu erkekleri tek gecelik ilişkilerden pek hoşlanmaz.Hatta tek gecelik ilişkiler yaşayan kadınlardan da hiç haz etmeyebilir. Bunu dolaylı olarak belli bile edebilir. Bu yüzden onun kadını kendisi gibi geleneksel ve muhafazakar bir yapıda olursa hoşuna gidecektir. Bazı oğlak burcu erkekleri seksi evlendikten sonra yapmak isteyebilir. Geleneklerine oldukça bağlı olan oğlak burcu erkeğini yatakta etkilemek istiyorsanız aceleci davranmamalısınız… Böyle yaparsanız onu korkutabilirsiniz.O ne istediğini bilen bir erkektir ve eğer sizi istediğine karar verdiyse bununla gurur duymalısınız ;)

 

Oğlak burcu erkekleri seks konusunda açık seçik konuşmaktan çekinebilir.İlişki bir yere oturduktan sonra daha rahat olacaktır. Bu yüzden acele etmeyin ve onu rahatlatın, ne kadar mükemmel olduğunu duymak çok hoşuna gidecektir.Gururu kırılırsa toparlaması uzun süre alabilir, ona karşı çok nazik olmanız gerekecek ama buna kesinlikle değecek.

Oğlak burcu erkekleri ve yengeç burcu kadınları zıt çekimden dolayı yatakta tutkulu bir çift olacaktır.

Başak burcu kadınları ve oğlak burcu erkekleri de seks açısından çok uyumlu bir çift olabilir.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top