Oğlak erkeğini etkilemenin ve elde etmenin yoları


Oğlak erkeğini aşık etme tüyoları

Yönetici gezegeni Satürn olan Oğlak burcu, elde edilmesi en zor burçlardan birisidir... İletişime kapalı,mesafeli,disiplinli oğlak erkeğini kendinize aşık etmeniz zor olsa da, bir kez bağlandı mı,gözü sizden başka kadın görmez! Size ömür boyu sadık kalacak mükemmel bir koca olacağından şüpheniz olmasın ;)

Oğlak erkeğinin dikkatini çekip ,etkilemek istiyorsanız mutlaka bilmeniz ve uygulamanız gereken şeyler var.Oğlak erkeğini deli divane aşık edecek tavır ve davranışlara sırasıyla göz atalım güzeller :)

Ölçülü ve dengeli olun

Oğlak erkeğinin tahammül edemeyeceği tek şey laubaliliktir! İlk buluşmada ,ona yakınlaşmak için aşırı samimi görünmeye çalışmayın.Bu yaklaşımla, onun sizin hakkınızda ‘’cana yakın kız’’ diyeceğini düşünüyorsanız,yanılıyorsunuz :)

Mesafeli bir samimiyet,saygı,abartısız konuşma ve mimikler,dozunda bir espri anlayışı oğlak erkeğini etkilemeye yetecektir.

Kıyafetinize özen gösterin

Oğlak erkeği ,Aslan erkeği gibi giyim ve marka meraklısı değildir ama her daim bakımlı olmaya çalışır.Birlikte olduğu kadının aşırı transparan giyinmesi,çok canlı renkler tercih etmesi hoşuna gitmez.Onun için hayatın her alanının olduğu gibi,giyiminde bir kuralı ve standardı olmalıdır :)


Düşünce ve inançlarını değiştirmeye çalışmayın

Belki de en sabit fikirli erkek,oğlak erkeğidir...Boğa erkeği bile bazı alanlarda esneyip bir orta yol bulmaya çalışırken,oğlak inandığı şeylerden kesinlikle geri adım atmaz,ölümüne savunur! 

Oğlak erkeği sizi etki alanına alıp,belirli bir yere koyana kadar,düşünce ve inançlar (siyasi,dini,etnik v.d) alanlarında tartışmayın,bir şeyi kabul ettirmeye çalışmayın.Onu elde ettiğinizde istediğiniz şeyleri kabul ettirmeniz çok daha kolay olacaktır ;)

İnsani değerlere vurgu yapın

Huysuz ve inatçı olarak bilinen oğlak erkeği,en merhametli insanlardandır..Çevrenizde onun kadar sevecen,onun kadar dostları ve akrabaları için çırpınan başka bir erkek yoktur! 

Dostluk,aile,şefkat,insan sevgisi,paylaşım gibi ulvi değerler üzerinden yapacağınız samimi konuşmalar oğlak erkeğini büyüleyecektir :)

İş hayatından konuşun

Tam bir işkolik olan oğlak erkeği , iş hayatında istediğini mutlaka elde eder! Çok çalışıp,ailesi ve yakınlarını rahat yaşatmayı hayatın en önemli amaçlarından biri olarak gören oğlak erkeği ile hedefler,kariyer,iş hayatında başarının önemi gibi konulardan söz edin, varise iş yaşamındaki başarılarınızı paylaşın.

Gerçekçi ve mantıklı şeyler söyleyin

Elle tutulur,başı sonu belli,giriş-gelişme-sonuç bölümleri olan konuşma temaları oğlak erkeğinin ilgisini çeker.Hayalperest,uçuk,ütopik konular  onun ilgi alanı dışındadır.

Zamana bırakın

Diğer tüm toprak gurubu burçları gibi,Oğlak kadını da,erkeği de kendini yeni birisine hemen açmaz,kolayca içine almaz..Bu nedenle çok fazla sokulmayın,hemen elde etmeye çalışmayın.Sizi tanıdıkça açılacak ve her şeyini zamanla paylaşacaktır.

Son söz; Eğer doğru yaklaşırsanız,oğlak erkeğini ‘’kuzu ‘’ , yanlış yaklaşırsanız inatçı bir ‘’keçi’’ yaparsınız.Yukarıdaki tavsiyeler,onu masum bir kuzu yapmaya yeter de artar bile :)

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top