Terazi burcu erkeği özellikleri


Terazi erkeği özellikleri

Terazi burcu erkekleri karakter özellikleri nelerdir? Terazi burcu erkekleri nasıldır?Terazi burcu erkekleri ile nasıl anlaşılır? Terazi burcu erkeği kişilik yapısı nasıldır? Sorularınızın cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz?

Terazi burcu erkeği ilk bakışta sakin ve uzlaşmacı tavırları ile dikkatinizi çekebilir.Politik davranır. Kimsenin kalbi kırılsın istemez. Genelde kararsızdır. Bu kararsızlığın nedeni ise ‘’en iyiyi’’ bulma çabasıdır. Bu yüzden ilişkilerinde dahi git-gel yaşar.

Arkadaş canlısıdır. Her gittiği yerde insanlarla diyalog kurabilir. Yabancılık çekmez ve kolay uyum sağlar. Huzuru sever, tartışma insanı değildir. Eğer tartışırsa tatlı tatlı tartışır. Erkek de olsa kabalıktan hoşlanmaz. Tam bir centilmendir.

Sert çıkışları yoktur. Romantik ve sevecen bir yapısı vardır. Duygu durumu değişmeye meyillidir. Yalan söylemekten hoşlanmaz ama ortam gerginse körükle gitmemek için beyaz yalanlar söyleyebilir. Sonra mutlaka gerçeği açıklar.

Sanattan anlar, hitabeti kuvvetlidir ve kendini yazarak oldukça iyi ifade eder. Müzik hayatında önemli bir yere sahiptir. Müzisyenlerin çoğu da terazi burcudur denebilir. İnce ruhlu terazi burcu erkekleri kadınlarla çok iyi anlaşır ve kadınlar tarafından çok sevilir.

Sohbet etmeyi sever, karşı tarafı sabırla dinler. Buna rağmen sürekli kendisinden bahsedip dert anlatan kişileri de hayatından çıkarmak ister ve zamanla bunu yapar. Çünkü o dengeyi bulmaya çalışır. Dostluklarda da bu geçerlidir.

Arkadaş ve sevgili olması çok kolay gibi görünse de aslında pek de kolay değildir. Ne zaman ne yapacağından asla emin olamayabilirsiniz. Buna rağmen tatlı dili ile her zaman haklı çıkmayı başarabilir.
Not:Terazi burcu erkeği aşk ve evlilik hayatı için şu yazıyı okuyabilirsiniz http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/Terazi-burcu-erkegi-ask-hayati-/477

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top