Terazi burcu erkeği seks hayatı


Terazi Erkeği Cinsel Hayatı ve Seks Performansı nasıldır?

Terazi burcu erkekleri adeta aşk için yaratılmıştır.Venüs’ün cazibeli erkekleri bir kadını etkilemek istediğinde adım atmaktan asla çekinmez. Çok romantik, çok baştan çıkarıcıdır. Kendine güvenir ve tatlı sözlerle karşısındaki kişinin ilgisini çekmeyi rahatlıkla başarır. Karşısındaki kadın, bütün o tatlı iltifatlar karşısında sarhoş olduğunda hamleleri yapmaya başlar. Terazi burcu erkekleri seksi aceleye getirmeyi hiç sevmez. Yatakta her anın, her dakikanın zevkini yaşamak ve bu zevki partnerine yaşatmak ister.

Terazi erkekleri yatakta uyumla hareket edecek kadınlardan hoşlanır.  Aşırı baskın ve dominant kadınlar bir saatten sonra ona sinir bozucu gelebilir. Terazi erkekleri hassas erkeklerdir. Bu yüzden ona emir vermeye ve domine etmeye kalkışmak büyük bir hata olabilir.

Terazi burcu erkekleri zarif, şık, kültürlü, bakımlı kadına karşı koyamaz. Kafasında tanımladığı ‘ideal kadın’ da neredeyse bu şekildedir.Böyle bir kadınla karşılaşınca iltifat etmeye başlar ve çözmeye çalışır. Eğer çözemezse peşine düşer. Bu yüzden terazi burcu erkeğini etkilemek için biraz gizemli olmanız yerinde olacaktır. Peşinde koştuğu şeyin keşfetmeye değer olduğunu ona hissettirin. Karşılığında çok güzel şeyler yaşatacaktır.

Flört etmekten büyük keyif alan terazi erkekleri ilişkisinin monotonlaşmasından korkar, bu yüzden onun kadını her daim onunla flört edebilmelidir. Ahenk ve uyuma önem verdiği yatak odasında da bu ahengi yakalamak ister. Belki birkaç mum ve hoş bir müzik bir terazi burcu erkeğini kesinlikle baştan çıkaracaktır. Müzik onu anında havaya sokabilir ve sizi elinizden tuttuğu gibi ateşli bir dansa davet edebilir.  Ayrıca terazi burcu erkekleri hoş, kadınsı kokulardan hoşlanır.

Terazi burcu erkekleri yatakta ikizler burcu kadını ile çok uyumlu bir çift olabilir. İkizler kadını onun her daim aklını meşgul edecek şeyleri ona sunar.

Ele avuca sığmayan yay burcu kadınları ile sınırsız bir deneyim yaşayabilir.

Terazi burcu erkeği kendisinin zıt burcu olan koç kadınları ile oldukça tutkulu birliktelikler yaşayabilirler.


Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top