Terazi burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?


Terazi burcu hangi burçlarla uyumludur ?

Sempatik ve kararsız terazi burçları en çok hangi burçlarla anlaşır, kimlerle iyi geçinir ve kimlerle anlaşamaz merak ediyorsanız yazımızın devamına buyurun :)

Hava grubu olan terazi burçları yine hava grubu olan kova ve ikizler burçları ile aynı frekansta oldukları için genel olarak çok iyi anlaşacaklardır. İletişimi temsil eden bu burçlar zihinlerini meşgul eden ve kendilerinde merak uyandıran kişilerle birlikte olmayı severler. 

Ateş gurubu olan koç, yay ve aslan burçları da terazi burcunu etkiler. Aslında koç burcu terazinin zıt burcudur. Terazi burcu huzur ararken koç aksiyon arar, terazi burcu yapıcı ve işbirlikçi olduğu kadar koç burcu kendinden başkasını pek düşünmez. Bu yüzden çok zıtlıklar yaşanır ancak birbirlerinin eksiklerini tamamlayabilirlerse uyumlu ve güzel bir ilişki olur.

Toprak grubu olan boğa, başak ve oğlaklar terazi için bazen sıkıcı olabilirler. Ancak yine Venüs tarafından yönetilen boğa burcu ile uyumlu olabilirler. Bu iki burç da hayatın güzelliklerine aşıktır. Her ne kadar toprak ve hava pek uyumlu oldukları söylenemese de toprak etkileri olan bir terazi burcu başak, oğlak ve boğa burçları ile uyumlu olabilirler.

Güvendiği limanların dışına çıkmayı sevmeyen ve çok fazla ilgi bekleyen su grubu burçlarından olan akrep, balık ve yengeçler terazi burçları için fazla duygusal ve içe kapanık görünebilirler. Bazen gördüğü güzellikler karşısında büyülenen ve böylece daldan dala konan terazi burçları için aşırı ilgi beklentisi pek hoş olmayabilir. Yine de denemeye değen ve birbirlerinden çok şey öğrenecekleri uyumlu bir ilişki olabilir. 

Terazi burçları evlilik hayatında aşkı her daim yaşamak ister. Aşk bittiği anda onun orada durması sadece kendisine ve karşısındakine işkence olacaktır. Bu yüzden ilgisini sürekli ayakta tutacak, onu hep heyecanlandıracak birisini hayatlarında isterler. İkizler, kova ve koç burçları evlilik hayatında en çok anlaştıkları burçlardır. 

Kariyer konusunda ipleri eline aldığında çok adaletli ve sakin bir yöneticidir. Bu yüzden kendi dengesini bozan, anlayamadığı, düz bakan kişilerle çalışmayı sevmezler. Bazen de karşıdaki kişinin kendisini yönlendirmesini seveler. Bu yüzden kova, başak, ikizler, aslan burçları ile iş hayatında uyumludurlar. 

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top