Terazi erkeğini etkilemenin ve elde etmenin yolları


Terazi erkeğini aşık etmenin yolları 

Hayatın anlamını ‘’ denge ‘’ olarak gören ve tüm ilişkilerinde dengeyi sağlamaya çalışan terazi erkeği, elde edilmesi kolay gibi görünen ama oldukça zor teslim olan bir erkektir...Ama hemen öyle panik yapmayın! Her erkeğin kalbini açan bir anahtar vardır ;)

Terazi burcu erkeğini etkilemek,onu kendinize sırılsıklam aşık etmek istiyorsanız yapmanız gerekenler şunlar;

Polemiğe girmekten kaçının

İlk buluşmada terazi erkeğiyle yapacağınız sohbetin dozunu iyi ayarlamalısınız! Terazi erkeğini kaçıran en önemli şey,iddiacı ve polemik odaklı konuşmalardır.Stabiliteye bu kadar önem veren bir burç çözümsüz tartışmaların bir amaca hizmet etmeyeceğini ve dengeyi bozacağını düşünür.

Ayrıntılara takılmayın

Detaylara önem veren bir kadınsanız ve etkilemek istediğiniz bir terazi erkeği ise biraz kendinizi frenlemenizde fayda var:) Çünkü terazi ayrıntıların adamı değildir! Genel durumu anlamasını sağlayacak bir yaklaşım yeterli olacaktır.


Sert ve ani çıkışlarda bulunmayın

Şaşırtarak terazi erkeğinin ilgisini çekeceğinizi düşünüyorsanız, sıradışı yaklaşımla dikkatini çekeceğinizi umuyorsanız sakın denemeyin :) Rutin hayatı ve dengeleri gözeten terazi erkeği için aksiyon ve macera çoğu zaman mevcut durumu tehdit eden sivrilikten ibarettir :)

Sakin,ölçülü,dengeli tavrınızı korumalı,onu can kulağı ile dinlemelisiniz.

Sanat alanında bilginizi artırın

Terazi erkeği edebiyat ve müzik başta olmak üzere çoğu sanat dalıyla yakından ilgilidir.Terazi erkeğiyle sanattan konuşmanız onu etkileyecektir.Müze gezileri,tiyatro,kitap sohbetleri terazi burcu erkeğiyle yapılabilecek sanatsal aktivitelerden bazılarıdır.

Sürekli dert anlatmayın

Diyelim terazi erkeğinizi elde etmeyi başardınız ve güzel bir ilişkiniz var.. Rehavete kapılarak sakın ola sürekli sorunlarınızdan bahsetmeyin! Terazi burçları kendisini ‘’ ağlama duvarı ‘’ olarak gören kadınlara bir süre tahammül eder, sonrasında ondan uzaklaşmanın yollarını arar..Unutmayın; O bir denge adamı ve sorunları sevmiyor :)

Şu yazı da ilginizi çekebilir ;Terazi burcu erkeği aşk ve evlilik hayatında nasıldır? http://guzelimguzel.com/Detay/astroloji/Terazi-burcu-erkegi-ask-hayati-/477

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top