Yay burcu erkeği aşk hayatı


Yay erkeği aşk ve evlilik hayatı

Yay burcu erkeği aşk hayatı nasıldır? Yay burcu erkeği nasıl bir eş olur? Yay burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Yay burcu erkeği ile ilgili aklınıza takılan soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Karşınızdaki adam sizinle çok eğlenceli sohbet ediyor ve sizi beğendiğini laf arasında şaka yollu söylüyor. Siz onun sizden oldukça hoşlandığına kesinlikle kanaat getirdiniz ve bu yaramaz çocuktan çok etkilendiniz. Ertesi gün sizi araması gerekirdi değil mi? Ama aramadı? Muhtemelen bir yay burcu erkeğine denk geldiniz.

Zodyak ailesinin fırlama çocuğu her çiçekten bal almakla meşgul olabilir. Beğenilmeye olan aşırı ihtiyacını böyle tatmin edebilir. Hem bir kişiye bağlanmak da ne demek? Aşırı değer verdiği özgürlüğünü asla kaybetmek istemese de aşık olduğu zaman bambaşka bir adam olacaktır. O çok değerli gördüğü özgürlüğünü dahi unutacak ve sevdiği kadını elinde tutmak için çeşitli şeyler yapacaktır.

İlişki konusunda kendisine meydan okunması onu etkiler. Macera seven yaylar monoton ilişkilere pek gelemezler. Karşısındaki kişi de kendisi gibi aktif ve her an çantayı alıp çıkmaya hazırsa bu ilişki yürür. Çok da güzel yürür J Bu yüzden yeniliklere açık olan koç burcu kadınları ile kolayca anlaşırlar.

Aslan burcu kadınları da onları son derece etkileyebilir ve güzel bir ilişki sürdürebilirler.

Yay burcu erkeğinin her daim ilgisini çekmeyi başaran ikizler burcu kadını ile de zaman-zaman tartışmalı da olsa güzel bir birliktelikleri olabilir.
Not:Yay burcu erkeği özellikleri için şu yazıyı okuyabilirsiniz http://guzelimguzel.com/Detay/yasam-tarzi/Yay-burcu-erkegi-ozellikleri-/480

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top