Yay burcu erkeği özellikleri


Yay burcu erkeğinin özellikleri

Yay burcu erkeği genel özellikleri nedir? Yay burcu erkeği ile nasıl anlaşılır? Yay burcu erkeği karakter özellikleri nelerdir? Sorularının cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Yay burcu erkeği hafif ukala tavırları ile dikkat çekebilir. Jüpiter etkisi altında olan sevimli yayların üzgün olduğunu pek göremezsiniz. Bu erkek de şakalar yapar ve hayata olumlu bakar. Oldukça cömerttir.

Çok şanslı olan yay burcu erkekleri bu şansını kullanmakta pek usta sayılmayabilir.Rahatınıza düşkün olduğu için sorumluluklarını pek umursamayabilir. Verin eline çantasını o gitsin, dünyayı keşfetsin. Her şeyden çok dünyayı ve farklı kültürleri merak eder.

Gittiği yerde çabuk sıkılır ve kendini hiçbir yere tam olarak ait hissetmezler. Onlar sürekli gitmek istedikleri, merak ettikleri başka yerler vardır. Maceralar ve riskli şeyleri severler. Spor olmazsa olmazlarıdır.

Sürekli yeni bir şeylerin özlemini çekerek yaşarlar. Onlar hayata oldukça yukarıdan ve genel bakarlar. Ayrıntıları kaçırma ihtimalleri vardır.

Özgürlüğüne düşkün olup karşı tarafı özgür bırakma eğiliminde gibi görünseler de değer verdiği şeyi elinde tutmak için oldukça çaba harcayacaktır.

Yapabileceklerinden fazlası için söz verebilir ve bunları yerine getiremeyebilir. Genelde sürekli kendisini haklı bulmak gibi bir eğilimi vardır. İnsanları da buna inandırabilir. Yalan söylemekten hoşlanmaz, doğruları dile getirir. Bazen de çok patavatsız davranabilir. Ama şirinliği sayesinde kendini affettirebilir.

Paylaşımcıdır.Bazen de bir o kadar bencil davranabilirler. 
Not:Yay burcu erkeği aşk ve evlilik hayatı için şu yazıyı okuyabilirsiniz http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/Yay-burcu-erkegi-ask-hayati-/481

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top