Yay burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?


Yay burcu hangi burçlarla uyumludur?

Astroloji ailesinin felsefik gezginleri olan yay burçları kimlerle anlaşır, kimlerle anlaşamaz merak ediyorsanız yazımızın devamına buyurun :)

Ateş grubundan olan ve bolluk gezegeni Jüpiter tarafından yönetilen yay burçları yine kendi grubundan olan aslan ve koçlarla çok iyi anlaşacaktır. Hayata pozitif bakan ve yerinde duramayan yay burçlarını en çok kendi doğasından olan koç ve aslan burçları anlar. 

Hava grubundan olan kova, terazi ve ikizler burçları da yay burcu ile anlaşan burçlardır. Terazi, ikizler ve kova burçlarının uçuk fikirlerini gerçekleştirecek birisi varsa o kesinlikle yay burcudur. Bu yüzden uyumlu olurlar. İkizler burcu esasen yay burcunun zıt burcudur ve anlaşmakta zorluk çekebilirler. Yayın kendinden emin, dediğim dedik tavırları kararsız ve emir almaya gelemeyen ikizler burcunun hoşuna gitmeyebilir. Ayrıca yay burcu da ikizleri zaman zaman güvenilmez bulabilir. Eğer birbirlerini tanımak için sabır gösterirlerse çok uyumlu bir birliktelik olabilir. 

Toprak grubundan olan boğa, oğlak ve başak burçları yay burcu ile pek uyumlu sayılmazlar. Garantici ve güvene ihtiyaç duyan bu burçlar için yay fazla açık sözlü, bazen fazla kırıcı ve gereksiz risk alan bir hayalperest olarak görünebilir. Ayakları hep yere basan toprak grubu burçların belki de bir yay burcu ile zaman geçirerek daha fazla risk alıp hayatı dolu dolu yaşamaları gerektiğini öğrenmeleri lazım :)

Su grubu burçlar yay burcu için birer muammadır. Her ne kadar açık sözlü, dobra ve dürüst olmak bir meziyet olsa da, hassas su gruplarından akrep, yengeç ve balık anında savunmaya geçerek kendilerine bir duvar örebilirler. Yay burcu için sıradan sözler onlara ağır gelebilir. Anlaşabilmeleri için yay burcunun biraz daha özenli ve hassas davranması gerekebilir. 

Yay burcu evlilik hayatında en çok aslan, koç ve ikizler burçları ile anlaşacaktır. 

Kariyer hayatları genelde seyahat odaklı olduğu için bir yere bağlı kalmaktan ve başlarında bir otorite görmekten hoşlanmazlar. Kendilerini rahat bırakan kova burçları ile anlaşabilirler. 

 

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top