Yay erkeği cinsel hayatı


Yay burcu erkeği seks hayatı ve cinsel performansı nasıldır?

Değişken yapısı nedeniyle yay burcu erkeği cinsellik konusunda değişikliklerden hoşlanacaktır. Rutin olmayan ilişkilerden hoşlanır. Aşırı duygusal olduğu söylenemez ama oldukça heyecan verici olabilir. Nerede ne yapacağı kestirilemez. 


Yay burcu erkeklerinin seks hayatı maceraperest yapılarından dolayı oldukça ışıltılı olabilir. Kamp yapmak için gittiği ormanda sevişmek onlar için çok heyecan verici bir deneyim olabilir. Onun bu yapısına uyacak bir kadınla harika şeyler yaşayabilir.


Özgürlüğüne düşkün olarak bilinen yay erkekleri kendisine yatak arkadaşı seçebilir. Derin bir ilişkiye girmektense bu durum onlara daha cazip gelecektir. Günü birlik ilişkiler onlar için normaldir. Gezme-görme merakları sayesinde demir attıkları her limanda bir kadın bırakarak yeni yollara yelken açarlar. Dürüst yapılarından dolayı da tek gecelik ilişki yaşayacaksa bile bunu bir şekilde dile getirir. O yüzden arkalarında çok fazla gözü yaşlı kadın bırakmaz.


Hayatı keyifli yaşamayı seven Jüpiter’in sevimli yayları seksi de bir çeşit oyuncak veya spor olarak görebilir.  Onu bunaltan ve sürekli onu kısıtlamaya çalışan kadınlarla çok uzun süre ilişki götüremeyebilir.


Oldukça açık ve nettir. Kadının da öyle olmasını bekler...Bu yüzden yay burcu erkeğine yatakta ne istediğinizi açık bir şekilde belirtmeniz faydalı olur.Bundan yaklaşımınzıdan çok hoşlanacaktır. Yay erkekleri gülmekten ve esprilerden hoşlanır, onu sekse hazırlamak için konuya esprili girişler yapabilirsiniz. 


Yay burcu astrolojik anlamda kalçaları simgelediğinden onun kalçalarına ve poposuna ufak dokunuşlar yaparsanız uyarılabilir.


Yay burcu erkekleri ikizler burcu kadını ile zıt çekimden dolayı yatakta tutkulu birliktelikler yaşayabilir.


Koç burcu kadını ve yay burcu erkeği seks hayatı oldukça ateşli olabilir.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top