Yay erkeğini etkilemenin ve elde etmenin yolları


Yay erkeğini aşık etmenin yöntemleri

Yönetici gezegeni Jüpiter olan Yay burcu tam bir kaşiftir! Siz onu kendinize bağlamaya çalışırken onun çoktan başka diyarlara göç ettiğini görüp hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz :) Ama gezgin ruhlu yay erkeğinin bile bir ‘’son durağı’’ vardır.Eğer aşağıdaki önerileri harfiyen uygularsanız o son durağın siz olması işten bile değil ;)

Yay erkeğini elde etme yöntemleri;

Maceracı ve seyyah yanını besleyin

Yay erkeğini elde etmenin ilk kuralı onunla ilk buluşmada sürekli yeni yerlerden,yeni şeylerden bahsetmektir.Ne kadar çok dünya seyahati,tatil,görülecek yerler konusu açarsanız o derece ilgisini çekersiniz!

Sorumlulukla ilgili konulardan kaçının

Yay erkeğini kendinize aşık edip evlenmek istiyor olsanız dahi, ilişkinin başlangıç aşamalarında gözünü korkutup kaçırmayın ! Yay kadını ve erkeği uzun vadeli planlardan,özgürlüğünü kısıtlayacak yükümlülüklerden ek hoşlanmazlar.Elbette aile kurup çoluk-çocuğa karışacaklar ama alıştırmak gerek değil mi? ;)

Kıskanç tavırlar sergilemeyin

Yay erkeği ilişkide relaks bir yapıya sahiptir.Kıskançlık ona göre anlamsızdır.Eşi veya sevgilisin onu kıskanmasına tahammülü yoktur çünkü kendisi de aşırı kıskanç değildir:)


Eğlenceli ve güler yüzlü olun

Yay erkeği hayata ‘’sorumsuz adam ‘’ denilecek derecede pozitif bakar.Hayattan keyif almayı sever.Çevresinden negatif insanları ve somurtkanları hemen uzaklaştırır.Esprili,olumlu,sıcak ,sevimli kızlarla bayılırlar.

Bir spor dalıyla ilgilenin

Eğer bir spor alanında iyiyseniz,bunu gururla yay erkeğiyle paylaşın,zira etkilenecektir :) Henüz sporda kayda değer bir başarınız yoksa hemen ümitsizliğe kapılmayın! Yeni aldığınız bir çift spor ayakkabısını gösterip tenise başladığınızı söylemeniz bile onda olumlu bir izlenim bırakmaya yeter;)

Eleştirel konuşmayın

Zaten ailesi ve arkadaşları onu yeterince eleştiriyor...’’ Oğlum ne zaman evlenicen ‘’ ,’’ Hayat sana güzel ‘’, ‘’Evliya Çelebi oldun be adam,hep yollardasın!’’ gibi tatlı-sert  cümleleri muhtemelen sıkça duyuyor..Bir de siz üzerine gidip hayat tarzınızı irdelemeyin,yoksa zora gelemez,anında kaçıverir.

Sözün özü;yayı germeyin kızlar,olduğu gibi sevin :)

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top