Yengeç burcu erkeği seks hayatı


Yengeç erkeği cinsel performansı

Yengeç burcu erkeği cinsel hayatında çekingenliği yüzünden büyük ihtimal ilk adımı atan olmayacaktır. Ama bu onun yatakta iyi olmadığı anlamına gelmemeli. Güveni çabuk yıkılan yengeç burcu erkeğinin neler yapabileceğini görmek isterseniz ona şefkatli davranmalısınız. Yengeç erkeği üstündeki kabuğu attıktan sonra siz daha söylemeden en hassas yerinizi bulup sizi çıldırtacaktır.

Sahip olmayı seven yengeç burcu erkekleri gecelik ilişkilerden pek hoşlanmayabilir. O evinin kadını olacak kişiyi arar ve bulduğuna inanırsa siz karşı koysanız da kendinizi ona kapılıp giderken bulabilirsiniz. Evinin kadını olan kişiyi hem hayatta hemde yatakta mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır.

Güçlü sezgilerini çok iyi kullanır ve sizin nelerden hoşlandığınızı çabuk anlar.  Yengeç burcu erkeği yatakta kadınını düşünerek hareket eder. Seks yapmak sevdiği kişi ile bütünleşmek demektir. Bu yüzden bazı yengeç burcu erkekleri evlilik sonrası sekse sıcak bakabilirler.Muhafazakar bir yapıları vardır. Onlar için seksten önce mutlaka aşk olmalıdır.

Yengeç burcu erkeğini yatakta etkilemek istiyorsanız ona karşı yumuşak olmalısınız. Şefkatli ve düşünceli olursanız bundan çok hoşlanacaktır. Sadece kendinizi düşünürseniz buna ilk zamanlarda takılmasa bile ilerde büyük bir öfke patlaması olarak karşınıza çıkabilir.

Yengeç erkeğine seksten hemen sonra güzel bir yemek yapın, mest olacaktır J Ayrıca yatakta çok frapan giyinmeniz onu ürkütebilir, biraz daha naif ve hoş olursanız bundan çok hoşlanacaktır.

Yengeç burcu erkekleri yatakta boğa kadınları ile uyumlu olabilirler. Boğa kadını anaç yapısı ve güçlü cinsel enerjisi ile ona nasıl yaklaşacağını bilir.

Akrep kadınları da yengeç burcu erkeklerine çekici gelen kadınlardır. Akrep burcu kadınları yengeç burcu erkeklerine güven verirler.

Yengeç burcunun zıttı olan oğlak burcu kadını ile de aralarında büyük bir çekim olabilir.

Not:Şu yazı da ilginizi çekebilir;Yengeç erkeği ile aşk ve evlilik hayatı http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/yengec-burcu-erkegi-ask-hayati-/471

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top