Yengeç burcu hangi burçlarla iyi anlaşır


Yengeç burcunun en iyi anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar 

Burçlar kuşağının korumacı çocukları yengeç erkekleri en çok hangi burçlarla anlaşır, hangi burçlar ile anlaşamaz merak ediyorsanız yazımızın devamına buyurun :)

Yengeç burcu su grubu burç olduğu için yine kendisi gibi su grubu olan akrep, balık ve yengeçlerle oldukça iyi geçinir ve aynı dili konuşur. Su grupları empatik ve sezgiseldir. Onların güvenini kazanmak için duygularına hitap etmek gereklidir. 

Ateş grubundan olan aslan, yay ve koç burçları doğaları gereği daha enerjik ve girişkendir. Kendini güvene almayı seven yengeç burcu için biraz fazla ateşlidirler. Aslında yengeç burçları kendilerine oldukça güvenirler fakat rahat hissetmedikleri ortamlarda kendilerini ön plana atmayı sevmezler. Bu bakımdan ateş grupları onların ürkek yanlarını törpüleyerek kendilerine güvenmelerine yardımcı olurlar. 

Hava grubundan olan kova, terazi ve ikizler burçları yengeç burcu için genelde ‘’fazla konuşkan’’ statüsüne girer. Güvenmeden hiçbir şeyini anlatmayan yengeç burçları için alışıldık bir durum değildir. Ancak yine de birbirlerini tamamlayabilirler. Her ne kadar mükemmel uyumlu burçlar olmasalar da birbirlerinden öğrenecekleri çok şey olduğu kesin.

Toprak grubu olan oğlak, başak ve boğalar yengeçler için sığınılacak liman gibidir. Oğlak burcu yengeç burcunun zıt burcudur fakat evlilikte birbirlerini tamamlarlar. Ayrıca evlilikte boğa ve yengeç de oldukça uyumludurlar. 

Yengeç burcu evlilik hayatında en çok boğa, oğlak, akrep ve balık burçları ile uyumludur. 

Yengeç burçları iş hayatında oğlak, balık, akrep burçları ile çok başarılı işler çıkarırlar.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top