Yengeç erkeğini etkilemenin ve elde etmenin yolları


Yengeç erkeğini aşık etmenin yolları

Duygusal,sakin bir yengeç erkeğini kendinize aşık edip mutlu bir ilişki yaşamak istiyorsanız,bilmeniz ve uygulamanız gereken bazı şeyler var!

Diğer burçların erkeklerine nazaran daha hassas ve kırılgan olan yengeç erkeğini elde etmek için ne yapmalı,nasıl davranmalı,nelerden  konuşmalı?

İşte cevaplar ;

Yengeç erkeğini etkileme ve elde etme yöntemleri

Kendiniz olun

Zor güvenen,kendini ancak güvendiği insanlara açan yengece ilk buluşmadan itibaren olduğunuz gibi davranmalısınız.Yapmacık tavırlar,abartılı söz ve mimikler yengecin içine kapanmasına neden olur.Karşısındaki insandan ürken bir yengeç, o insana karşı sonsuza dek kabuğuna çekilebilir.

Romantik  olun

Aslında şanslısınız ! Erkek burçları arasında en romantik olanlarından birisi yengeçtir.Yönetici gezegeni ay olan yengecin duygusallığa ve romantizme düşkün olması kadar doğal bir şey yoktur!

Romantik konuşmalar,duygusal mesajlar,sakin bir ortamda dinlenen slow şarkılar...Hepsi yengeç erkeğini etkileyen güzel aksiyonlardır.

Konuşturmaya çalışmayın

Duygu ve empati adamı olan yengeç genellikle dinlemeyi sever ve karşısındaki anlamaya çalışır.Eğer bir yengeç erkeğini etkilemeye çalışıyorsanız,onun bu ‘’sakin dinleyici ‘’ halini yanlış anlamamalısınız.O sizi can kulağıyla dinler,sizi anlamaya çalışır...Suskunluğu sıkılmasından dolayı değildir . 

Yengeç erkeğine ne kadar çok ‘’ hadi biraz da sen anlat ‘’ derseniz,o kadar içine kapanır :) Onu kendi haline bırakmanız,konuşması yönünde baskı yapmamanız en iyi yol olacaktır.

Manevi değerlerden bahsedin

Tam bir evcimen olan yengeç erkeği için aile,akrabalık,evlilik gibi kavramlar kutsal ve önemlidir.Elde etmek istediğiniz yengeç erkeğine (aşırıya kaçmadan) ilişkiler ve maneviyat konularındaki düşüncelerinizi anlatın.

Yengeç, bu konulardan söz eden insanı değerli bulur ve ona güvenip bağlanır.


Magazinel konulardan uzak durun

Güncel hayattan ve ünlüler yengeç erkeği için yalan dünyanın sahte yüzleridirler :) Film yıldızları,ünlü şarkıcılar,popüler diziler hakkında bilgisi vardır ama,özeline bu tür kavramları sokmak istemezler.

Sahiplenilmek isteğinizi hissettirin

Yengeç kadını gibi yengeç erkeğide anaç bir yapıya sahiptir.Sevdiği insanı korumak,kollamak ister.Bu nedenle biraz kıskanç bir burç da sayılabilir.Kendinize aşık etmek istediğiniz yengeç erkeğinin anaç ve korumacı yönünü okşayan iltifatlar yapmanız,bazı konularda seçimi ona bırakmanız isabetli olacaktır.

Şefkatli olun

Bu kadar duygusal,romantik bir burç için şefkat olmazsa olmazdır...Sakin,sıcak,samimi bir şefkat görmediği insanla ne samimi arkadaş olur ne de sevgili.İlişkinizin her anında gözlerinizde ve sözlerinizde o şefkati hissetmesini sağlayın.

İlk buluşma için doğru mekan tercihi yapın

Sakin ve hassas yengeç erkeği ile buluşmak için elbette kalabalık ,ayak altı bir cafe doğru tercih olmayacaktır :) Sakin,rahatça konuşabileceği,kendini huzurlu hissedeceği yerlerde buluşmanız,onu daha kolay etkilemenize yardım edecektir.

Birlikte yapabileceğiniz kültürel faaliyetlerde (sinema,müze,tiyatro v.b) yengeç erkeğini mutlu eder.

Şu yazı da ilginizi çekebilir; Yengeç erkeği aşk ve evlilik hayatında nasıldır?http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/yengec-burcu-erkegi-ask-hayati-/471

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top