Yengeç kadını aşk ve cinsel hayatı


Yengeç burcu kadını genel özellikleri

Mavi gözleri, dolgun dudakları ve dalgalı saçları ile karşınızda masumiyet tanrıçası gibi bir kadın var ise yüksel ihtimal yengeç burcu kadını ile karşı karşıyasınız. Heyecanlanmayın ve ne söylediğinize dikkat edin çünkü bu kadın dediklerinizin ötesinde anlamlar çıkaracak. 

Herkesin yengeç burcu kadınları ile ilgili bildiği ortak gerçek; duygusal ve hassas olmalarıdır. Ancak sevgisi tükendiği zaman karşınızda dünyanın en gaddar insanını görebilirsiniz. Her şeye hazırlıklı olun, bu büyüleyici kadın bağımlılık yapacak kadar iliklerinize işleyebilir. Onsuz bir hayat düşünemeyebilirsiniz. Yengeç burçları genel olarak karşıdaki insanı duygusal olarak besler. Karşıdaki kişi bu beslenmeye öyle alışır ki, o olmadığında büyük bir duygusal boşluğa düşerler. 

Yengeç burcu kadınları mutfakta harikalar yaratır. Damak tadı gelişmiş olan bu güzel kadınlar kilo almaya da meyillidir. Geçmişe bağlı oldukları için de antikalar ilgisini çeker. Henüz ergenlikten yeni çıkmış olan genç yengeç burcu hanımların bile favori renkleri bej, kahve, siyah, bordolardır. 

Yengeç burcu özelliklerinden bir diğeri ise duygularını belli etmede son derece usta olmalarıdır.  Üzüldüğünde anlamanız zor olabilir. O an içine atar ama asla unutmaz ve biriktirir. Sonra bir gün öyle vurucu bir darbe yapar ki karşınızdaki kişinin aynı kişi olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Siz siz olun onu kırmamaya özen gösterin. Emin olun o, sizin bu dünyada en büyük yardımcınız olacak. 

Yengeç burcu  kadını aşk hayatı

Yengeç burcu aşk hayatı pek çalkantılı sayılmaz. Çok zor beğenir, çok zor bağlanır ve işin kötü yanı çok zor kopar. Ancak bir kez bittiğine karar verdiyse, dünyaları verseniz o asla geri dönmeyecektir. Yengeç burcu aşık olduğu kişinin adeta annesi olur, her şeyi ile ilgilenir. Tam anlamıyla bir dişi ve ev hanımıdır. Karşısında onu kontrol altına alıp, dalgalanmalarını dengeleyecek güçlü bir erkek görmek ister. Erkeği, onu elinin içine alabilmeli ve aynı zamanda ona güven vermelidir. Yengeç burcu kadınları bilmese bile neler döndüğünü hissedecek kadar güçlü sezgisel hislere sahiptir. Bu yüzden karşısındaki kişinin ona yalan söylediğini hemen anlayıp kıskançlaşabilir. Karşısında omzunu dayayabileceği ve güven duyacağı bir adam gördüğünde teslim olup evinin kadını olmak ister. 

Yengeç burcu kadını sekste nasıldır?

Muhafazakar yanı ile dikkat çeken yengeç burcu kadınları sevdikleri erkek ile birlikte olmak isteyecek ve bunu yaparken de uçlara gitmeyecektir. Yavaş adımlardan hoşlanır, erotizm onları tahrik eder. Uçlara gitmekten hoşlanmasa bile bu karşı tarafı mutlu edemeyeceği anlamına gelmez, aksine tüm vericiliği ile karşı tarafı hem duygusal hem de fiziksel anlamda besleyerek tatmin olmasını sağlayacaktır. Erkeğini nasıl doyuma ulaştıracağını çok iyi bilir. 

Yengeç burcu kadınlarının anlaştığı burçların başında akrep, boğa ve balık gelir. Zıt burcu olan oğlak burcu ile tutkulu birliktelikler yaşayabilir. 


Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top