aslan burcu erkeği aşk hayatı


Aslan burcu erkeği aşk ve evlilik hayatı

Aslan burcu erkeği aşk hayatı nasıldır? Aslan burcu erkeği nasıl bir sevgilidir? Aslan burcu erkeği hangi burçlarla anlaşır? Aslan burcu erkeği nasıl eştir? Bu soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Hiç çekinmeden gözlerinizin içine bakıyor, tatlı tatlı gülümsüyor veya hararetli bir şekilde sizinle konuşuyor kahkahalar atıyor… Tam şu an sizinle aslında flört ediyor! Koltuğunuza oturun ve izlemeye devam edin. Şov başlıyor J

Aslan burcu erkeği flört etmekten hoşlanır, oldukça da etkileyici davranır. İkna kabiliyetinden dolayı bir anda kendinizi onunla restoranda karşılıklı yemek yiyor olarak bulabilirsiniz. Yalnız dikkatinizi çekmek isterim, restorandasınız,zira o ilk buluşmalarınızda sahilde yürümek veya kafede oturup çay içmek istemeyecektir. Size hünerini göstermek, gözünüze girmek ve kendisini beğendirmek için çok şık yerlere götürecektir. Yanınızda enerjik, kıpır kıpır,parlayan, ışık saçan bir adam görmektesiniz. Onun yakıcı ışığında büyülenmek istemiyorsanız gözlerinizi biraz daha kısarak bakın J Yani temkinli olup biraz mesafe alın. Emin olun işe yarayacaktır. O aslında bunların hepsini övgü almak için yapar. Size mükemmel bir kadın olduğunuzu hissettirerek aslında ne kadar mükemmel bir erkek olduğunu anlamanızı ister, bunu da başarır.

Aslan burcu erkeği genelde koç burcu kadınları ile anlaşır. İkisi de enerjik yapıları gereği yerlerinde durmayacak bol bol gezecekler.

Yay burcu kadını da aslan burcu erkeğine çekici gelen kadınlar arasındadır. Dürüstlüğü seven aslan burcu erkeği yay kadınının açıklığından ve macera tutkusundan son derece etkilenecektir.

Siz siz olun aslan burcu erkeğine asla yalan söylemeyin. Bunu kabullenemezler. Her gün onu şımartmayı da unutmayın :)
Not:Aslan burcu erkeği özellikleri için şu yazıyı okuyabilirsiniz http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/aslan-burcu-erkegi-ozellikleri-/472

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top