aslan burcu erkeği özellikleri


Aslan erkeği özellikleri

Aslan burcu erkeği özellikleri nelerdir? Aslan burcu erkeği nasıl bir kişiliğe sahiptir?Aslan burcu erkeği kimlerle anlaşır? Aslan burcu erkeği ile ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Aslan burcu denilince bir klişe gelir akla ‘’ormanın kralı’’ evet, doğrudur o bir kraldır.Sevilmeye ihtiyacı vardır. Okşanmalı ve pohpohlanmalıdır. O kesinlikle tektir.Onu biraz sevin, egosunu okşayın, nasıl kedi gibi olduklarını göreceksiniz.

Aslan burcu erkekleri dik yürüyüşü, kabarık saçları, yüzünde star ışığı ile girdikleri ortamda dikkat çekmeyi başarır. Rol yeteneği oldukça gelişmiş olan aslan burcu erkeği istediği an istediği kimliğe bürünebilir. Ortamların sevilen insanıdır.Gittikleri yere neşe katarlar. Hayatı yaşamayı, hayattan keyif almayı severler.

Genelde insanlara iyi niyetle yaklaşır. Herkese sevecek sevgisi, kocaman bir kalbi vardır. İyi niyetinin kötüye kullanıldığını görmek onu oldukça üzer. Bir daha aynı kişiye güvenmez.

Aslan burcu erkeği lüksü sever. Gereğinden fazla cömert bir yapısı vardır. Parayı iyi yaşayabilmek için ister. Maddi durumu ne olursa olsun her şeyin en kalitelisini almaya özen gösterir. Giyimi onun için önemli olduğundan kılık kıyafete bol bol yatırım yapacaktır.

Aslan burcu denilince ‘’emir veren, lider, gösterişli’’ bir kimlik akla gelse de içe kapanık bir aslan burcu erkeği ile karşılaşmak mümkündür. Yine aslan enerjisi hissedilir ancak onca ihtişamı göze sokarak yapmaz. Kendisini ne kadar yüce bir yere koyduğunu karşı tarafın gözüne sokarak yapmaz. Daha alçak gönüllü, daha duyarlı, daha hoş görülüdür. Bazen ‘’sen nasıl aslan burcusun?’’ sorusunu duyması mümkündür.

Güneşin temsil ettiği aslan burcu erkekleri gittiği ortamın yıldızı olmak, güneş gibi parlamak ister. Ona bunu biraz hissettirin, karşılığı harika ve eğlenceli bir dostluk olacaktır.

Not:Aslan Burcu erkeği aşk ve evlilik hayatı için şu yazıyı okuyabilirsiniz http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/aslan-burcu-erkegi-ask-hayati-/473

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top