ay burcu nedir?






Ay Burcu nedir ? 

Güneş burcu kişilik, karakter üzerinde ne kadar söz sahibi ise, Ay burcu da duygular üzerinde aynı etkiye sahiptir. Ruh halimiz,bilinçaltı tepkilerimiz, birilerini sevme şeklimiz, ait olma ve annelik etme ile ilgili konular Ay’ın konularıdır. Bir erkeğin istediği kadın figürü de ay burcunda gizlidir.  Ay burcunuzu çeşitli internet sitelerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz… Kısacası ay burcumuz neyse,o burcun ruh halini kendi duygusal dünyamızla deneyimliyoruz. 

Özgürlüğüne düşkün bir kova insanının, ay burcu yengeç ise ona iyi gelen yer evi veya kendini ait hissettiği yer olacak. Sevdiği kadında anaç özellikler arayacak.Duygularını açık etmekten çekinecek…

Ay Koç Burcunda: Empati kurmakta güçlük, patavatsızca açıksözlülük, aniden öfkelenen ve yatışan ruh halleri, acelecilik ve sabırsızlık,emir almaktan hoşlanmamak, rekabet gücü ve özgürlüğe düşkünlük.

Ay Boğa Burcunda: Maddi güvence altında huzurlu hissetme,kilo almaya müsait bir yapı, alışkanlıklarından vazgeçmeme, durağan ve sakin,sır saklayabilen, sadık ve yeme içmeye düşkünlük.

Ay İkizler Burcunda: Sürekli değişen ruh halleri, konuşmak ve duygularını paylaşmak isteği, öğrenmeye meraklı bir yapı, her şeyden çabuk sıkılmak, her konuda bilgi sahibi olmak isteği.

Ay Yengeç Burcunda: Güven ihtiyacı, duygusal tepkiler,sürekli bir ilgi arayışı, sevdiklerini kollamak ve sahiplenmek, merhamet duygusu, annelik duygusu, geçmişe önem vermek.

Ay Aslan Burcunda: İlgi odağı olmaktan haz duymak, her ortamda beğenilmek, dikkat çekmek, neşeli ve sıcak bir yapı, organizasyon kabiliyeti,insanları ikna edebilmek.

Ay Başak Burcunda: Duygusal anlamda huzursuz, eleştirel ve seçici bir yapı, sağlığa ve temizliğe önem vermek, hassas ve kırılgan olmak,alçak gönüllülük, duygulara mantıklı yaklaşım.

Ay Terazi Burcunda: Sanat, güzellik ve estetiğe önem vermek,sürekli karşıdakine göre hareket etmek, huzursuz ortamlardan ve kaba kişilerden hoşlanmamak, flörtöz yapı.

Ay Akrep Burcunda: Duyguları çok yoğun yaşamak ancak belli etmekten kaçınmak, güvendiği kişiyle paylaşımda bulunmak, ruh hallerini uçlarda yaşamak(aşırı neşe, aşırı hüzün) güçlü sezgiler.

Ay Yay Burcunda: Empati yoksunluğu, aklındakini söyleme, dışa dönüklük, enerjik, pozitif,meraklı ve yabancı kültürlere ilgi, heyecan ve yenilik arayışı, hataları çabuk unutan bir yapı

Ay Oğlak Burcunda: Endişeli, huzursuz ruh hali, duyguları belli etmekten kaçınmak,  depresyona eğilim, mükemmeliyetçilik ve işte başarı odaklılık, pratik ve ciddi bir yapı.

Ay Kova Burcunda: Aidiyet ihtiyacının olmayışı, bağlanmaktan çekinmek, reddedilmekten korkmak, duyguları görmezden gelmek, akılcı yaklaşımlar, zihinsel konulardan tatmin olmak.

Ay Balık Burcunda: Güçlü empati yeteneği, olaylardan çabuk etkilenme, sezgisellik, hassas ve değişken duygu dünyası, bağımlılığa müsait bir yapı, yaratıcılık.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top