boğa burcu erkeği aşk hayatı






Boğa erkeği aşk hayatı

Boğa burcu erkeği aşk hayatı nasıldır? Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Boğa burcu erkeğini elde etme yolları nelerdir?

Boğa burcu erkeği ile aşk asla çılgın bir macera olmayacaktır. Uzun ilişkilerin adamı olan boğa burcu erkeği sizinle bir birlikteliğe giriyorsa bunu uzun vadeli olarak düşünecektir. Eğer kısa ilişkileri sevenlerdenseniz bir kez daha düşünün ve boğa erkeğinin kalbini kırmayın derim.

Boğa burcu erkeği sakin, uysal ama biraz maçodur. Erkekliğini sonuna kadar hissettirir. Sizi kıskanır, sahiplenir. Tamamen onun olmanızı isteyecektir. O da aynı şekilde sizin olacaktır.

Sürekli sorunlardan bahseden, huzursuz, keyifsiz biriyseniz boğa burcu erkeği sizinle çok uzun süre birlikte olmayacaktır. Çünkü o huzur ister, keyif alarak yaşamak ister,sakin dingin bir hayat ister… Boğa erkeğinin partneri akıllı, zeki, duyarlı olmalıdır. Ona her daim sevgi ve ilgisini sunmalı, onu şımartmalıdır.

Boğa burcu erkeği bakımlı kadınlardan hoşlanır. Kılık kıyafete çok önem verir.Karşısındaki kadını dağınık ve bakımsız görmeye tahammül edemez.

Boğa burcu erkeği ile balık burcu uzun süreli bir birliktelik yaşayabilir. Aynı zamanda yengeç burcu kadını da onu çok iyi anlar ve ona tüm sevgisini verir. Karşılıklı doyurucu bir ilişki olur.

Akrep burcu kadını ve boğa burcu erkeği arasında tutkulu bir birliktelik olabilir. İki tarafın da beklentileri benzerdir. Cinsel açıdan oldukça tatmin edici bir birlikteliktir.

Kova burcu ile genel anlamda sadece cinsellik için birlikte olabilir. Kova burcunun sınırsız fantezi anlayışı boğa erkeğini cezbedebilir.

Not:Boğa burcu erkeği özellikleri için şu yazıyı okuyabilirsiniz http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/boga-burcu-erkegi-ozellikleri-nelerdir/466

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top