boğa burcu erkeği özellikleri nelerdir?


Boğa burcu erkeği özellikleri nelerdir?

Venüsün yönettiği bir erkeğin nasıl olmasını beklersiniz? Durun tahmin edeyim,yakışıklı! Boğa burcu erkeği genelde oldukça düzgün yüz hatlarına sahiptir ve güzel yüzü anında dikkat çeker. Oldukça yakışıklıdır, bunun da farkındadır. Bir aslan erkeği gibi ‘’karşıdaki dağları ben yarattım’’ edası ile yürümez, buna rağmen yine de oldukça dikkat çeker.

Boğa burcu erkeği hayattan keyif almak için dünyaya gelmiş gibidir. Nerede ne yenir,nerede gezilir, nerede huzur bulur çok iyi bilir. Maddiyatçı yapısı ile dikkat çeken boğa erkeği, söz konusu gezme-yeme-içme olduğunda parayı hiç düşünmez.

Bazı erkekler bir kadından daha çok bakımlıdır. Boğa burcu erkeği işte o erkeklerdendir. Kokusunu sürmeli, kıyafeti uyumlu olmalı ve kendini iyi hissetmelidir. Onu pasaklı görmek mümkün değildir.

Ağırkanlı ve sakindir.  Yapacaklarını aceleye getirmek istemez. Düşünerek adım atmalıdır. Para konusunda eli sıkıdır.

Boğa burcu erkeği oldukça iyi bir babadır. Sadık bir eş ve evine bağlı bir erkektir.Hayatında keskin değişikliklerden hoşlanmaz. Risk almayı sevmez. Güvenilirdir.

Boğa burcu erkeği bazen çok inatçı ve sabit fikirli olabilir. İnandığı şeyde diretir ve fikrini kolay kolay değiştirmez. Boğa burcu erkeği çok zor sinirlenir.Sinirlendiğinde karşısında kim olursa olsun yakıp yıkar. 

Not:Boğa burcu erkeği ile  aşk ve evlilik hayatı için şu yazıyı okuyun http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/boga-burcu-erkegi-ask-hayati-/467

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top