burçlar arası uyum ve etkileşim


Her burcun farklı özellikleri diğer bir burca sevimli ve çekici gelebilir.Hangi burç diğer burcun özelliklerini çekici bulur,burçlar arası uyum nasıldır ? Diye merak ediyorsanız,tüm yönleriyle burç uyumu ve burçların etkileyicilik haritası karşınızda!

Koç burcu uyum ve etkileşim

İkizlerin; Popülaritesini, Etrafının sürekli dolu,eğlenceli, keyifli, hareketli oluşunu,

Esprilerini, neşeli halini, Aslanın: Kendine has karizmasını, Cömertliğini, Güçlü cinselliğini,Terazinin; Koç ve Terazi aşka düşkün iki burçtur. İkisi de sosyal ve arkadaş canlısıdır. Bu ilişkilerinin devamı açısından aşk en önemli bir noktadır. Yay’ın;Rekabeti sevmesini, İkna kabiliyetini, İri siyah zeytin gözlerini, Kovanın;Kendine has havasını, Aşırı duygusallıktan uzak ve Mantıklı oluşunu çekici bulur.

Boğa burcu uyum ve etkileşim

Yengecin: Duygusallığı, masum ifadesi, becerikliliği, Sır tutmayı bilmesini romantik, duygulu, koruyucu oluşu, erkeğini seçmeyi bilmesini, Başağın: Sadakati, Girdiği her yerde ilgi toplamayı bilmesini,kariyer sahibi oluşunu, Akrebin: Cinsellikteki gücü ve dayanılmaz çekiciliği, ,taviz vermeyişini, etkileyici  bakışları.Oğlağın: Geleneksel görüntüsünün ardındaki müthiş tenselliğini, sevdiklerini yarı yolda bırakmamasını, kariyeri, kendi ayakları üzerinde duruşunu, Balığın:İflah olmaz kıskançlığını, Bir kaşık suda fırtınalar koparışını, Yoluna engeller çıksa da yılmayışını çekici bulur..

İkizler burcu uyum ve etkileşim

Aslanın: Kendine has karizması, gücü ve cömertliğini, Açık sözlülüğü, sıcaklığı, boyun eğmezliğini, cazibesini, aklı ve güzelliğini,Terazinin: Kıskanç olmayışını, Mantıklı konuşmaları ve düşünce biçimi, Sosyal hayattaki gücü ve popülaritesi, Yayın: Sevimliliği, endamı, formunu korumayı bilmesi, Gezmeyi sevmesini, Fiziksel yönden güçlü oluşunu, Kovanın: Huzursuzluk çıkarmamasını, Yapıcılığı ve kararlılığını, kimseye yüz vermeyişini, Koçun:Fiziksel açıdan tutkulu, tensel açıdan kuvvetli oluşunu,dudakları, teni, çenesi, Sevdiği adamı yüceltmesi, desteklemesi,zenginleştirmesini çekici bulur.

Yengeç burcu uyum ve etkileşim

Başağın: Etrafının sürekli dolu oluşunu, Hediye seçiminde,müzik, yolculuk, iletişim konusundaki üstünlüğü, Kendini zekice gizlemesini,Oğlağın:, unutmayı bilmesi Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti, sağlamlığı,güvenilir ve sırdaş oluşu, yaşından olgun tavırlarını, Balığın: Anlayışlı oluşu sizi üzmekten kaçınması, Kimsenin aklına bile gelmeyecek güzellikleri yaşatabilmesi, hassasiyeti, Koçun: Huzursuzluk çıkarmaması, Size maddi ve manevi anlamda bereket, şans getirmesi( parası uğurludur) Akrebin: Etkileyici gözlerini, Kendine olan güveni, geri adım atmayışı, aşık olduğunda vazgeçmeyişini,çekici bulur.

Aslan burcu uyum ve etkileşim

Terazinin: Kaliteli yaşamdan hoşlanışını, gezmekten,eğlenmekten zevk alışını, cinsel çekiciliğini,zor gün dostu olmasını,Sabretmeyi bilmesini. Kovanın: Cool oluşunu, duygularını belli etmeyişini, sakin kayıtsız görünümüne karşılık duyarlı yapısını, kıskanç oluşunu, Yayın:Cömertliğini, ona kızmanın asla mümkün olmayışını , bir şekilde gönül almayı bilmesini, Yengecin: Benzersiz egosunu ve kendine olan müthiş güvenini, seks konusundaki üstün performansını, genç bir ruha sahip olmasını, kolayca ele geçirilemeyişini,İkizlerin:Akıllı ruhsal ve bedensel kavrayışını, gösterişli yapısını, İstediği bir şeyi mutlaka elde etmeyi bilmesini, yaratıcılığını,saygınlığını çekici bulur.

Başak burcu uyum ve etkileşim

 

Akrebin: Giyim ve marka merakı Sosyal hayattaki gücü ve popülaritesi, Çoğu kişinin   başını döndürmeyi bilmesi sıcaklığı, aklı, Oğlağın: Titizliği ve dakikliği dürüstlüğü,yaşından olgun tavırları, Mağrur havası ve bu havanın erkekleri fazlasıyla etkilemesi, Balığın: Yeri geldiğinde romantik aşık gerektiğinde arkadaş olmayı başarabilmesi, Zamanın ve ortamın tadını çıkarabilmeleri, Yengecin: Aşırı duygusal değildir, aşk bitmişse bitmiştir, yoluna kaldığı yerden devam etmesini, Terazinin: Âşık olduğunda karşılıksız olsa dahi yıllarca aynı kişiyi sevmesini Başkalarının kendisi için ne düşündüklerini umursamayışını çekici bulur.

Terazi burcu uyum ve etkileşim

Yayın: Negatif konuşmalar yapmaması, daima pozitifliği,Yenilmeyişi, inadı ve muhteşem iradesini, Kovanın: kendine has havası,mantığının sesini dinlemeyi bilmesi, Zarif, zeki, arkadaş, ortamı germeyen,akıllı biri oluşunu, Etkileyici parfümlerini, İkizlerin: Heyecan verici,  zeki oluşu, Kendine olan güveni, geri adım atmayışı, aşık olduğunda vazgeçmeyişi Aslanın: Koruyuculuğu, asil ruhu,kaliteden ödün vermeyişi, Azim ve kararlılığı Risk almaktan korkmayışını,Koçun: Venüs tarafından yönetilen Terazi’nin koçla cinsellikteki uyumu ise mükemmele yakındır. Birbirlerini hem duygusal hem de tensel açıdan çekici bulurlar.

Akrep burcu uyum ve etkileşim

Oğlağın: Düşünmeden konuşması kimi zaman kırdığı sevimli potlar, dürüstlüğü (her şeyini hiç düşünmeden paylaşabilmesi,  Boğanın:Güçlü cinselliğini, Güzelliğine düşkün oluşu, giydiğini yakıştırmayı bilmesi,Yoğun duyguları ve derinlikli düşünme kabiliyeti, Balığın: Parasını pulunu,evini, cüzdanını, hatta yastığını bile paylaşabilmesini, Merhameti, empati gücü, Yengecin: Aileye önem vermesini, usta bir aşçı oluşunu çekici bulur.

Yay burcu uyum ve etkileşim

Kovanın:Titizlikleri, kaliteye önem vermeleri, seçkin giyim zevki, Kıskanç olmayışı, Ne kadar âşık olsa da, yeri geldiğinde mantığını kullanabilmesini, Koçun: Sevimliliği, endamı, formunu korumayı bilmesi,Nezaketi, asaleti, yüreğinde kötülük taşımaması, Pozitif düşünceleri,sorunlarını üstünüze yıkmayışını İkizlerin: Gezmeyi sevmesi arkadaşlığı, bonkörlüğü, sahiplenmesini, Aslanını:Kendine has karizması, gücü ve cömertliği, zeki, kurnaz ve yetenekli oluşunu, kaliteden asla ödün vermemesini, Cinsel ateşliliği, Terazinin: Sohbet etmekten zevk alışı, yeri geldiğinde romantik aşık gerektiğinde arkadaş olmayı başarabilmesini çekici bulur.

Oğlak burcu uyum ve etkileşim

Yengecin: Sadık oluşunu, Kimsenin aklına bile gelmeyecek güzellikleri yaşatabilmesi, İlişki bittiğinde asla geri dönmeyişi ve bir ömür boyu özlenmesi, Balığın: Hoş görüsünü, anlayışlı oluşunu, Başağın: Soğuk görüntüsünün ardındaki güçlü çekiciliği ve gizli şehveti, sade şıklığını,Akrebin: Cinsellikteki gücü ve dayanılmaz çekiciliği, Kendi isteklerini elde etmeyi bilmesini,kendine olan güveni, geri adım atmayışını, aşık olduğunda vazgeçmeyişini, Yayın: Şair ruhu, duygularını kimi zaman yazıya dökerek ifade edebilmesini çekici bulur.

 

Kova burcu uyum ve etkileşim

Koçun: Girdiği her yerde ilgi toplamayı bilmesini,İkizlerin: Kafaca arkadaş olmayı bilmesi, sosyal hayattaki gücünü,gülüşünü,Aslanın: Koruyuculuğunu, asil ruhunu, kaliteden ödün vermeyişini, Terazinin: Sevdiği zaman gözü hiçbir şey görmeyişini ve delicesine bağlanması, Fedakarlıktan kaçınmayışını. Mantıklı konuşmalarını ve düşünce biçimini, Yayın: Cömertliğini,Yeri geldiğinde tüm yükün altına eline koyabilmesini. Boğanın: Oyunu kuralına göre oynamayı bilmesini,kaliteden asla ödün vermemesini çekici bulur.

Balık burcu uyum ve etkileşim

Boğanın: Kolay kolay sinirlenmeyişini, Yengecin:Duygusallığını, masum ifadesini, becerikliliğini, romantik bir aşık oluşunu, Sadakatini,sevdiklerini yarı yolda bırakmamasını, Akrebin: Etkileyici gözlerini, duygusal aşırılıklarını, büyüleyici ve baştan çıkarıcı oluşunu, Oğlağın:Gizemli yapısını, derin düşünebilmesini, dayanılmaz çekiciliğini, canını acıtmasını.Başağın: Gayet özel bir insan olmasını, Dürüst ve samimi oluşunu etkileyici bulur.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top