ikizler burcu erkeği aşk hayatı


İkizler erkeği aşk hayatı

İkizler burcu erkeği aşk hayatı nasıldır? İkizler burcu erkeği hangi kadınlarla anlaşır? İkizler burcu erkeği kimlerle anlaşamaz? İkizler burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? İkizler burcu erkeğini elde etme yolları nelerdir?Soruların cevabını yazımızda bulacaksınız.

Size zekice espriler yapıyor, sizi çok iyi anlıyor, her konuda kolaylıkla sohbet açabiliyor ve sanki çok uzun zamandır tanışıyor gibisiniz değil mi? Şimdi sakin olun,heyecanı bir kenara koyun. Karşınızda ikizler burcu erkeği var J Bir ikizler burcu erkeği karşısındakinin en ufak bir hareketinden nasıl bir kişilik yapısında olduğunu kendisinin de bilmediği bir şekilde sezebilir. Belki de onu insan ilişkilerinde başarılı yapan bu gizli yeteneğidir… Muhtemelen sizden hoşlandı ve sizin en ufak hareketinize kadar her şeyinizi beynine kaydediyor. Çok şanslısınız, çünkü ilerde aklında tuttuğu onca şeyle size sürprizler yaparak karşınıza çıkacak.Siz ‘’Nasıl olur? Benim bunu istediğimi nereden bildi?’’ diye düşüne durun. Oç oktan ilk sohbetlerinizde bunu kafaya koymuştu J

Gerçekten şanslısınız, bunu tekrar etmek istiyorum. Lunaparka hoş geldiniz! Eğlenceli ve hızlı bir hayat sizi bekliyor. Sürprizlere hazırlıklı olun. Öncelikle unutmayın, o bir ikizler burcu erkeği, o asla yaşlanmayacak. Ona ayak uydurmak ve ufkunuzu genişletmek zorunda kalacaksınız. O belki çok çalışacak ama günün birinde sizin haberiniz olmadan iş yerinden izin alıp ‘’hayatım, bu akşama bilet aldım, tatile gidiyoruz’’ diyecektir. Evet, bu hiç planda yoktu değil mi?Ama emin olun ki onun da planında yoktu. O sadece o an çok çalıştığını ve bir tatile ihtiyacı olduğunu hissetti. Hemen gidip biletini aldı. Eğer siz böyle sürprizleri seviyorsanız kesinlikle hayat sizin için oldukça harika geçecek.Ama ya hoşlanmıyorsanız… Durum biraz karışabilir. Belki konuşarak bu sorununuzu aşabilirsiniz.

 

Madalyonun diğer yüzünü unuttuk sanmayın. O bir ikizler burcu erkeği, sinirlendiğinde onu tanıyamayabilirsiniz. O hınzır, tatlı adam gidip yerine çok kırıcı sözler sarf eden birisi gelip sizi çok üzebilir. Sakin olun ve mantıklı bir şekilde konuşmaya çalışın. Size gerçekten değer veriyorsa bunu sizinle beraber aşmak için o da can atacaktır.

İkizler burcu erkekleri yenilikçi ve değişime hazır kadını sever. Zihin olarak uyuştuğu ve anlaşabildiği kadınlar ona çekici gelir. O bir kadın ne kadar güzel olursaolsun onda aradığını bulamazsa hiç oralı olmayabilir. Gerçekten güzellik onuniçin kesinlikle ilk planda değildir. Gülmekten ve hayattan keyif alan kadınları sever. Bunun için yay burcu zıttı olmasına rağmen onu tamamlayan bir kadın olabilir.

Değişken yapısını dengeleyecek bir kova kadını da ikizler erkeği ile oldukça iyi anlaşır.

Çok aşırı frapan, çok seksi, aşırı kıskanç ve sahiplenici kadınlardan korkar. O özgür olmayı sever ve kadınına da karışmamaya özen gösterir. Terazi burcu kadınları da ikizler erkeği ile oldukça iyi anlaşır.

Not:İkizler erkeği özellikleri için şu yazıyı okuyabilirsiniz  http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/ikizler-burcu-erkegi-ozellikleri-/468

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top