koç burcu erkeği özellikleri nelerdir?


Koç Burcu Erkeği özellikleri

Koç erkeği oldukça açık sözlüdür. İçinde büyümeyen bir çocuk vardır ve bu çocuk aklınageleni söylemekten hiç çekinmez. Onun dürüstlüğüne ve samimiyetine inananinsanlar isterseler de ona kırılmazlar. Koç erkekleri sözlü ve fiziksel tartışmalara girmekten çekinmezler. Sabırsız yapısı yüzünden işlerin sonunugetiremeyebilirler.

Çabukharekete geçerler. Beklemekten hiç hoşlanmazlar. Bu yüzden koç erkeği aşk ilişkilerinde flört evresini çabuk geçip sizinle bir şeyleri hemen paylaşmak isteyebilir. Yönetilmesi ve başa çıkılması oldukça zor olan bir yapısı vardır.

Her yerde belirtildiği gibi koç erkeği özgürlüğüne düşkün ve kısıtlanmaktan pek hoşlanmayan bir erkektir.

Karşıt burcu teraziden farklı olarak koç erkeği ‘’ben gidiyorum’’ der ve gider. Kimsenin arkasından gelmesine ihtiyaç duymaz. Ama bu ilgi ve pohpohlanmaktan hoşlanmadığı anlamına da gelmez. İlgiden öyle hoşlanır ki aşk konusunda gençlik zamanlarında daldan dala konması mümkündür. Ama haklıdır da… Ondaki cazibeye karşı koyabilen pek az kadın bulunur.

Kimseyi dinlemeden harekete geçerler. Genelde düşünmeden harekete geçtikleri için de sonuçlar beklediği gibi olmayabilir. Yine de mutlu olurlar, çünkü kendi istedikleri bir şeyi yaptılar!

Belki klasik olacak ama bu erkekler için zor ulaşılan herşey değerlidir. Koç erkeği zor elde ettiği şeyin kıymetini daha çok bilir. Sanırım ne demek istediğimizi anladınız:)

Not:Şu yazı da ilginizi çekebilir ;Koç Burcu erkeği aşk hayatında nasıldır? http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/koc-burcu-erkegi-ask-hayati-/465

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top