yengeç burcu erkeği aşk hayatı


Yengeç erkeği aşk ve evlilik hayatı

Yengeç burcu erkeği aşk hayatı nasıldır? Yengeç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?Yengeç burcu erkeği nasıl bir eş olur? Yengeç burcu erkeğini elde etme yolları nelerdir? Yengeç burcu erkeği hangi burçlarla anlaşır? Soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Yengeç burcu erkeği eğer bir kadından hoşlandıysa bunu dolaylı yollarla dile getirmeye çalışacaktır. Yeterince duygusal ve sezgisel olan bir kadın bunları anlar ve oda ona doğru yaklaşmaya başlar… Peki sonra? Yengeç erkeğimiz ciddi bir ilişki için karşıdaki kişinin buna değip değmediğine karar verene kadar karşıdaki kişi yavaş yavaş sinirlenmeye başlayabilir. Sakin olun… O biraz ürkektir. Ona hemen yaklaşmanıza izin vermeyebilir. Bekleyin ve onun güvenini kazanın. Onun için bir şeyler yapın. Karşılığını sonsuz bir sevgi olarak alacaksınız. Buna değmez mi?

Yine de bir yengeç burcu erkeği kadınını kendisi seçer. O istemiyorsa yapacağınız her şey boşa gidebilir. Mesajları iyi değerlendirin. Onu hiçbir şey için zorlamamalısınız.

Eğer sizi seviyor ve artık sizinle bir hayat kurmayı düşünüyorsa kendinizi kutlamalısınız. Sizi sabah kahvaltıları ile uyandırıp elleri ile besleyebilir.Sizi sizden önce düşünüp, soğuk havalarda üşümemeniz için kendi elleri ile sıkı sıkı giydirebilir. Sizi adeta sevgi ve şefkate boğabilir. Siz de ona ne kadar önemli olduğunu hissettirin ve ona güzel yemekler yapın. Emin olun bu çok işe yarayacak. Bazen onun iyiliği için arada ona kızarsanız çok hoşuna gidebilir.Kadınında anne şefkatini, sevgisini arar. Onun için yuva çok önemlidir.Kendisini yuvasında hissettiği müddetçe sorun yoktur. Çok iyi bir baba olur.Sizin her derdinize sizinle ortak olan bir hayat arkadaşı olacaktır. 
Not:Yengeç burcu erkeği özellikleri için şu yazıyı okuyabilirsiniz http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/yengec-burcu-erkegi-ozellikleri/470

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top