Aldatan erkek nasıl davranır ?


Aldatan erkeği ele veren davranışlar nelerdir?

Kocanızın size ihanet ettiğini,yani başka kadınlarla aldattığını düşünüyorsanız bazı tavır,davranış ve hareketlerini gözlemlemeniz,kesin hüküm vermenize yardımcı olacaktır.

Eşini aldatan her erkek farkında olmadan bazı açıklar verir.Psikologların bilimsel olarak kanıtladığı bu hata ve açıklar, bir erkeğin karısını aldatıp aldatmadığını büyük oranda anlamamızı sağlar.

‘’Eşimin beni aldattığını nasıl anlarım’’ ‘’Kocamın bana ihanet ettiğinden şüpheleniyorum ama emin olamıyorum’’ ,’’Sevgilim beni aldatıyor mu?’’  v.b sorularla bana gelen danışanlarımla paylaştığım  ihanet eden erkek davranışlarını siz değerli takipçilerimle de paylaşacağım.Bu belirtilere bakarak eşinizin sizin aldatıp aldatmadığından büyük oranda emin olabilirsiniz.

Aldatan erkek karısına nasıl davranır?

Cinsel yaşamda görülen dramatik değişimler

İhanet eden erkeklerin büyük bölümü için aldatma nedeni cinsel arzuları tatmin etmektir.Bu tatmini eşinden başka kadınlardan sağlayan bir erkek, doğal olarak karısıyla eskisi gibi sevişmez.Seks performansı düşer,sevişme sıklığı ve süresi azalır,sevişirken duygusuz ve ruhsuzdur.


Açıklanamayan harcamalar

İhanet sadece duygusal ve bedensel olarak gerçekleşmez... Aldatan bir eş, maddi konularda da eşine yalan söyler,ihanet eder.Kocanızın nakit ve kredi kartı harcamalarında ani bir artış meydana geldiyse,açıklama istediğinizde tatmin edici cevaplar veremiyorsa,konuyu daha derinlemesine araştırmanız yararlı olabilir.


Telefonunu kapatması

Aslında bir erkek nadir durumlar hariç (toplantı,iş görüşmesi v.b) telefonunu kapatıyorsa ve ulaşılamıyorsa şüphelenmek gerekir.Özellikle önceden her aradığınızda ulaştığınız kocanız,sürekli telefonunu kapatıyorsa,veya telefonu açık olduğu halde ‘’duymamışım’’,’’telefonun sesi kısıkta kalmış’’ ‘’titreşimde unutmuşum’’ gibi mazeretler üretiyorsa ,bilmenizi istemediği şeyler yapma olasılığı yüksek.


İnternet kullanımında artış ve şifrelerin değişmesi

Sosyal medya , e-mail ,lap top şifrelerini değiştirmesi bir erkek için yeterince dikkat çeken bir durumdur.Şifrelerin değişmesine ilave olarak,aldatan erkeklerin SMS ve internette geçirdiği zaman da artar.

Suçlayıcı üslup kullanımı

‘Bütün gece neredeydin?’’ gibi bir soruya ,masum bir koca sakin ve mantıklı açıklamalar yapar.İhanet eden erkek ise bu soruya sizi suçlayacak eklemeler yapar.Örneğin; ‘’ Nerede olucam,arkadaşlarla iş yemeğindeydik.Sende iyice abarttın ha! Bari peşime bir dedektif  tak!’’ türü bir cevap...


Yapmacık ve sahte ilgide artış

İhanet eden eş suçluluk hisseder.Bu suçluluk psikolojisi ile karısına olmadık zamanlarda olmadık jestler yapar,hediyeler alır.Ama tüm bunları yaparken yüzünde sahte ,yapmacık ve abartılı mimikler oluşur ve bunu fark edemez.

Nadiren veya hiç almayan eşiniz son günlerde size hediyeler alıyorsa ama hareketlerinde,mimiklerinde,konuşmalarında tuhaflık ve abartı hissediyorsanız, bu durum onun suçluluk hissinin bir yansıması olabilir.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top