Bir Erkeğe Aşkını Belli Etmenin Yolları


Erkeğin dikkatini çekme yöntemleri

Çoğu genç kız ve kadın için hoşlandığı erkeğe ilan-ı aşk  etmek son derece zor,hatta imkansızdır...Bu durumun en önemli nedeni ise şüphesiz,ilk adımı erkeğin atması beklentisidir...Aslında doğal olan,’’seviyorsan git konuş bence’’ yöntemi ama, çeşitli sebeplerden dolayı buna cesaret edemiyorsanız,aşağıda yer alan tavsiyeler onun ilgisini çekmenize yardımcı olabilir.

Hoşlandığım erkeğin beni fark etmesi için ne yapmalıyım?

Burcunu ve yükselen burcunu öğrenin

Eğer hala burcunu ve özellikle yükselenini bilmiyorsanız bir an önce öğrenmenizde fayda var! Çünkü erkeklerin astrolojik özellikleri büyük oranda ilişkilerine de yansır...Bu sayede sevdiği ve sevmediği şeyleri öğrenip,ona yakınlaşmanın yollarını bulabilirsiniz.

Bilgi:Astroloji sayfamızda her burcun erkeğinin aşk ve kişilik özelliklerinin sıralandığı kaliteli yazılar yer almakta.İşinize yarayabilir.


Şefkat gösterin

Erkeklerin genellikle seks odaklı olduğu bilinen bir gerçek...Ancak gözden kaçan nokta şu; Hemen-her erkek karşısındaki kadından şefkat bekler...Bu beklenti anne-çocuk ilişkisinin içgüdüsel yansımasıdır.Dolayısı ile bir erkeği kendinize aşık etmek istiyorsanız,onun çocuksu yanını okşayacak şefkati göstermek ve ölçülü bir anaç tutum sergilemek faydalı olacaktır.


Alışkanlık ve hobileri hakkında bilgi toplayın

Aynı iş veya arkadaş ortamındaysanız işiniz nispeten daha kolay...Ama farklı çevreden bir erkeğe platonik bir aşk besleyip,ilgisini çekmeye çalışıyorsanız ortak arkadaşlar sayesinde zevklerini,hobilerini öğrenip daha sonra yine o arkadaşlar sayesinde aynı ortamda buluşmayı hedefleyin. Tanıştırıldığınızda ise,edindiğiniz bilgileri kullanın.Mesela kahve tercihinin latte olduğunu öğrendiyseniz,siz de latte sipariş edin.Bu benzerlik onun size yaklaşmasını sağlayıp,belki de koyu bir sohbetin zeminini hazırlayacaktır.


Klasik şeylerden uzak durun

Sosyal medya hesapları (facebook,twitter,instagram v.d) beğenilen bir erkeği elde etmek için sıklıkla kullanılan bir yöntemdir.Onu takip etmek,paylaşımlarını like yapmak,sürekli profilinde gezinmek sanıldığı gibi erkekleri etkilemez,hatta itici bile gelebilir.

Çünkü erkekler aşırı ilgi ve takipten bunalan bir yapıya sahiptirler.Sosyal medya yolu ile bir flörtü başlatmak niyetindeyseniz bile,bunu olabildiğince sakin yapın.


Dişiliğinizi dozunda kullanın

Bir erkeğin size yaklaşmasını sağlamak istiyorsanız,bilinen en geçerli yöntemlerden biriside şüphesiz cinsel çekimden yardım almaktır.

Ama aşırı ve abartılı bir cinsel teşhir sizi yanlış anlamasına neden olabilir.Hatta sizi ‘’günübirlik’’ kız kategorisine koyup duygularınızı incitebilir.Böyle olumsuzluklar yaşamamak için cazibenizi kullanın ama her zaman gizem ve merak uyandıracak seviyede kalın.

Dilerim yukarıda yer alan tüyolar hoşlandığınız erkeğin sizi fark etmesine ve yakınlaşmasına yardımcı olur.

Bu makale Tam Yaşam ve İlişki Koçluğu tarafından yazılmıştır. www.tamkocluk.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top