Bir kadının erkekte aradığı 4 şey !


Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır?

Kadınlar ne ister? Sorusunun çok tartışıldığı aşikar... Bazen kadınların kendileri bile tam olarak tanımlayamadıkları şeyler isterler. Hal böyle olunca kadınlar nasıl bir erkek ister, kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanırlar soruları da ister istemez kafa kurcalıyor. Bir kadın nasıl bir erkek ister? diye sorunca kadınlardan öncelik sıralarına göre çeşitli yanıtlar alırız ‘’Bakımlı, yakışıklı, maddi durumu iyi, karizmatik, olgun….’’ Herkesten gelen tüm bu farklı yanıtları bir kenara bıracak olursak genel anlamda kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanırlar, hayatlarını nasıl bir adamla sürdürmek isterler size biraz açalım ;

Kadınlar ne tür erkekleri beğenir?

1- Kadınlar güçlü erkeklerden hoşlanır

İlk olarak, bir kadın karşısındaki adamda öncelikle ‘’güçlü’’ bir yan görmek isteyecektir. İç güdüsel olarak ‘’geleceğini adayabileceği, güçlü, kendisine sahip çıkabilecek, ona kol kanat gerecek’’ esaslı bir duruştan çok etkilenir. Çoğu erkek maddiyatı bir güç olarak algılasa da aslında konu aslında maddiyat değildir. Kadınlar erkekte gelecekte kendilerine bakabilme gücünü görmek isterler.

2-Kadınlar ele geçiremedikleri erkeklerden hoşlanır

İkinci olarak, genelde sürekli ‘’almaya’’ alıştırılan kadınlar karşısındaki erkekten gittikçe çok fazla şey istemeye başlayabilir, daha fazla zaman, daha fazla ilgi, daha fazla aktivite vb. Erkek eğer tüm bu süreci yönetebiliyorsa ve kendisini kadının gasp etmesine izin vermiyorsa kadın o erkeğe sonsuza kadar aşık olabilir. 


3- Kadınlar sürekli şaşırtabilen erkeklerden hoşlanır

Üçüncü ve ilişkinin sürmesinde en etkili şık ise kadını şaşırtmak! Karşılarında her hareketine aşina oldukları adamı görmek bir saatten sonra kadınları sıkmaya başlayabilir. Bu yüzden bazen erkeklerin çeşitli sürprizleri, kadınların o erkeğe yeniden aşık olmasını sağlayacaktır. Şaşırtmaktan kasıt ansızın bir tatil planı olmak zorunda değil, minik bir şaka, onu güldüren bir mesaj gibi şeyler olabilir. 

4- Kadınlar bakımlı ve temiz erkeklerden hoşlanır

Bu üç önemli özellikten sonra elbette bir kadın bakımlı erkeği sever. Gittiği yerlerde kadını iyi temsil eden, hoş sohbet, giyimine önem veren, kadınını gerektiği zaman şımartmasını bilen erkekler kadınlar tarafından çok çekici bulunur. Ayrıca erkeği ne kadar yoğun olursa olsun kendisine vakit ayırmasını ister. İlgilenilmeyen kadın ne kadar aşık olursa olsun zamanla kendisi gibi aşkı da solmaya başlar.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top