Kadınlara Asla Söylememeniz Gereken 4 Şey


Kadınlara Bu Cümleleri Kurmayın

Kadınların duymaktan hoşlanmadığı,hatta nefret ettiği ortak şeyler vardır...Bu tür kelime ve cümleleri kurmak,kadınların neredeyse tümünün sizden soğumasına neden olabilir.

Bu yazımda,kız arkadaşı veya eşiyle iyi geçinmek,onların kalbini fethetmek isteyen erkeklere tüyolar vereceğim.

Kadınların Duymaktan Hoşlanmadığı Şeyler

Kilomu Aldın?

Sanırım bu ve benzeri ‘’kilo’’ sohbetlerinden kadınların hoşlanmadığını bilmeyen yoktur ama biz yine de hatırlatalım dedik...

Bir kadına veya genç kıza;’’Kilolu,şişman,kilo aldın,şişmanladın,balıketli oldun’’ türü sözcükler içeren cümleleri asla kurmamalısınız!

Hatta;’’Aşkım ben biraz kilo mu aldım?’’ diyen bir kadına,kocası ‘’evet’’ derse,bu bile ciddi tartışma nedeni olabilir.Çünkü kadın,o an eşi tarafından beğenilmediği hissine kapılır.


Hala hazırlanamadın mı?

Bir nedenle dışarı çıkacak çiftlerin yaşadığı tartışmaların başında gelir...Hatta sırf bu tür bir cümleden dolayı şiddetli tartışıp,gideceği etkinliği iptal eden çift sayısı da oldukça fazladır.

Kadınlar gidecekleri bir ortamda ilgi odağı olmak,beğenilmek ve takdir edilmek isterler.Bu kadının doğasında vardır.

Siz ona makyaj,giyim-kuşam gibi konularda müdahale ederseniz,şiddetli bir tepki görmeniz de kaçınılmaz olacaktır.

Mümkün olduğunca sabredin,kadının güzellik tanrıçası olma hayallerini yıkmaya çalışmayın.Yoksa en şiddetli tepkiyi görmeniz kaçınılmaz!


Annenler mi geliyor?!

Kayınvalide-damat çekişmesi tüm toplumlarda sıkça görülen bir sosyal olgudur...Benzer şekilde,gelin-kaynana savaşları da yaygındır.

Erkek,eşi ile kayınvalidesi arasındaki anlaşmazlıklarda (genelde) orta bir yol bulmaya çalışırken,bayanlar daha annecidir.

Tabi ki genelleme yapmak doğru olmaz ama ana hatlarıyla durum bu şekildedir...Kayınvalidesinin misafirliğe gelmesine,bir süre birlikte yaşamasına laf eden bir erkek,karısından esaslı bir zılgıt yer.

Eşi ile kayınvalide sorunlarını konuşarak çözüm bulmaya çalışan erkeklere tavsiyem;Eşinizin eşref saatlerini tercih edin,suçlamamadan kaçının,eşinizin empati kurmasını sağlayacak cümleleri iltifatlar eşliğinde sıralayın.


.... çok akıllı kadın,takdir ettim!

Eşinizin arkadaşlarından birisini bir konudan dolayı takdir etmeniz,şiddetli bir tepki görmenize neden olabilir.Hele de eşiniz o insanla rekabet halindeyse vay halinize!

Erkeklerin,kadınlara dair bilmesi gereken en önemli konulardan birisi şu;Kadınlar;kankaları,arkadaşları ve hatta kız kardeşleriyle bile rekabet halindedirler!

Çok sevdikleri bir hemcinsleri olsa dahi bu gizli rekabet ömür boyu devam eder...Dolayısıyla,eşiyle sorun yaşamak istemeyen bir erkek,rekabet ve kıyaslama cümlelerinden uzak durmalıdır.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top