Zengin Koca Arayan Kızlara 7 Tavsiye!


Zengin Eşle Yaşanabilecek 7 Sorun

İnternette ‘’Zengin koca bulmanın yolları’’ cümlesini aratırsanız,yüzlerce öneri ve yöntem bulmanız mümkün...Genç kızların önemli bir kısmı,hayatın ekonomik zorluklarını aşmak için maddi durumu iyi olan bir eş arayışına girmekteler.Ama  maddi zorluklar zengin koca arayışının tek nedeni değil.Sosyal medya ve dizilerde dayatılan lüks ve şatafatlı yaşam görüntüleri de bu arayışın bir diğer nedeni.

Peki ya sonrası? Yani diyelim ki varlıklı bir eş buldunuz ve evlendiniz,rüyalarınız gerçek oldu...Sonrasında sadece yiyip,içip eğleneceğiniz düşünüyorsanız,yanıldığınızı söylemeliyim.

Bu yazımda,zengin koca ile yaşanabilecek olası sorunları derledim.Bu derlemeyi yapmaktaki amacım ‘’parayla saadet olmaz’’ vurgusu yapmak değil,zengin eş ile evlilikte yaşanabilecek sorunları öngörüp,hazırlık yapmanıza yardımcı olmak.Yoksa, pekala hem zengin hem de mutlu olan milyonlarca çift var...Hazırsanız başlayalım;

Zengin Koca ile Yaşanması Muhtemel 7 Evlilik Sorunu

İş/ özel hayat dengesizliğini göze almalısınız

Televizyon dizileri hariç,hiçbir zengin erkek sabahtan akşama kadar villasında oturup para kazanmaz...Baba parası denilen miras kalsa bile böyle bir yaşam imkansızdır.Zenginlik çok çalışmayı gerektirir.Tanıdığım çoğu varlıklı insan yaz tatiline dahi zor çıkmakta.

Eğer kocanızın zengin olmasını istiyorsanız,bazı özel günlerinizde,yalnızlık hissettiğiniz anlarda eşinizin toplantıda veya iş seyahatinde olacağını hesaba katmalısınız.


Ailesinin müdahaleci tavırlarına hazırlıklı olmalısınız

Evlendiğiniz erkek aileden gelen bir zenginliğe sahipse,doğal olarak cebindeki parada ailesinin de söz hakkı olacaktır.Ancak bu sahiplik sadece para işlerini kapsamayacaktır.Çünkü, ekonomik gücün esas sahibinin ona bağımlı olanların sosyal yaşamları ve özel hayatlarına da karıştığı sosyolojik bir gerçektir.

Gideceğiniz tatil,giyeceğiniz kıyafet,arkadaşlarınız,evinizin dekorasyonu,çocuk yapma zamanınız ve hatta çocukların yetiştirilmesine kadar yaşamınızın her alanında zengin eşinizin ailesinden birer iz kalacaktır.


Diğer kadınlarla rekabeti göze almalısınız

Paralı erkek her zaman çekim alanı oluşturur...Yanında çalışan güzel ve alımlı elemanları,gittiği seyahatlerde ve toplantılarda tanıştığı diğer kadınlar,hatta en yakın arkadaşınız bile sıkı birer rakip olup kocanızı kapmaya çalışabilirler.Bu durumu kabul edip,eşinizi her daim kendinize bağlayacak eforu göstermeniz gerekecektir.


İlişkinizin temel nedenini kabullenip,duruma razı olmalısınız

Mantık evliliği,geleceği garanti altına almak,rahat yaşamak...Adına ne derseniz deyin,o erkekle evlenmenizin ana motivasyon kaynağı para...Elbette sevgi,aşk gibi duygularda olabilir ama,esas neden maddiyat.Dolayısı ile,eşiniz veya siz ,zor zamanlarda,dayanışma gerektiren durumlarda aynı paylaşım seviyesinde veya aynı duygudaşlıkta olamazsanız bu duruma üzülmemelisiniz.Çünkü para esas odaksa diğer tüm manevi şeyler ikinci planda kalacaktır.


Kişiliğinizde olabilecek değişimleri kabullenmelisiniz

Hani halk arasında bir deyim vardır;’’parayı bulunca değişti.’’ Bu tespit çoğu zaman gerçeği yansıtır.Çünkü para insanı değiştirir...Yaşam tarzı,hayata bakış,yaşam alışkanlıkları,ilişkiler paranın gücüne bağlı olarak daha yüzeysel ve tüketim odaklı bir hal alabilir.

Kendinizi şu an ki halinizle seviyorsanız,zengin kocayla gelebilecek karakter değişimlerini de sevip içselleştirmelisiniz.


Sahte arkadaşlık ve dostluklara hazırlıklı olmalısınız

Az önce de belirttiğim üzere,para diğer insanlar için de bir çekim odağı olacaktır.Daha düne kadar sizi sevmeyen insanlar bile yaklaşmaya çalışacak,maddi temelde olmayan dostlarınız bile size samimiyetsiz şirinlikler yapmaya başlayacaklardır.Tabi ki her insanı aynı kefeye koymak yanlış ama genel arkadaşlık çevreniz bu çerçevede şekillenecektir.

Zor anlarda desteğini alacağınız bir kanka veya en özel sırlarınızı anlatıp dertleşebileceğiniz bir dost bulmanız da yeni hayatınız da birlikte daha zor olacaktır.


Aldatılma ihtimalinizin yükseleceğini bilmelisiniz

‘’Zengin erkekler daha çok aldatır’’ türü bir genelleme yapmak bilimsel değil.Ama sosyolojik gerçek şu;Bir insan maddi güce sahipse,diğer insanlarla daha fazla etkileşime girer.Bu etkileşimlerde parası diğer tüm kusurlarını gizler ve o insanı daha sevimli gösterir.

Nitekim zengin erkekler arasında yapılan bazı anketler de,iş seyahatlerinde yaşanan kaçamakların daha yaygın olduğunu göstermekte.

Kocanızı elinizden almak isteyen rakip kadınlardan farklı olarak, günü birlik veya kısa süreli ihanetlere de hazırlıklı olmalısınız.

Sevgiyle kalın güzeller!

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top