olgun erkek genç kadın aşkı


Olgun adam genç kız aşkı

Olgun erkekle aşk yaşayan kadınlar hangi konulara dikkat etmeli?Olgun erkek genç kız aşkını bekleyen sorunlar neler,bu sorunlar nasıl aşılabilir?

Hayatın baharında bir kadınsınız ve düşünün ki,sevdiğiniz adam 40’ larında siz ise 20 ‘li yaşlarda...Duruşu,karizması,bilgeliği sizi kendinizden geçiriyor ve sırılsıklam aşıksınız ! Onunla bu aşkı doyasıya yaşarken,şu üç sorunun cevabını da aramayı ihmal etmeyin;

1-Çocuk konusunda ne düşünüyor ? Belki başından bir evlilik geçti ve çocukları var,belki de hiç evlenmedi.Her iki durumda da çocuk yapma konusundaki düşüncesini derinlemesine irdeleyin.’’Bende çocuk düşünmüyorum zaten,bu nedenle çocuk konusundaki düşüncesi önemli değil’’diye düşünmeyin.Hayatın başlarındasınız ve olgunlaştıkça,anne olmak isteğiniz artacaktır.Hiç unutmam,Ajda Pekkan bir röportajında,’Hayatta en büyük pişmanlığınız nedir ?’ sorusuna ‘Çocuk yapmamak .’ diye yanıt vermişti .

2-Kuşak farkını tolare edebilecek mi? Ortak arkadaşlarınız haricinde,ister istemez arkadaş çevreniz farklı olacaktır.Sizin arkadaşlarınızla iletişim tarzınız,kullandığınız cümleler,arkadaşlık ilişkilerini yaşayış şekliniz ona tuhaf gelebilir.Sizi çok sevdiği için bu durumu görmezden gelse de,dönem dönem kuşak farkı tartışmaları yaşıyor olmanız kuvvetli ihtimal.Diğer bir konu da; Sizin arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmenize nasıl bakıyor? Bu konuda esnek mi?

3-Onu hep çekici bulacak mısınız? Derin bakışları,hafif kırlaşmış saçları,etkileyici sözleri,yatakta tecrübesi...Tüm bunlar şu an size çok cazip geliyor ama ,siz kadınlığınızın zirvesine,yani otuzlu yaşların ortalarında geldiğinizde, sevdiğiniz adam 60 yaşına merdiven dayamış olacak.O zamanda hep aşık ve sadık olabilecek misiniz?

Yukarıdaki sorular sizi mutsuz etmesin.Demek istediğimiz;Her sorunun cevabını sağlıklı bir şekilde verin , ilerde kendinizi ve sevdiğiniz insanı üzmeyin.İlişkilerde yaş farkı sorun gibi görünse de, eğer sizin için doğru insan olduğunu düşünüyorsanız aşkınızı doyasıya yaşayın,kimseyi de takmayın ! JBu makale TAM Koçluk tarafından yazılmıştır.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top