2015 metalik gelinlik modelleri


2015 Gelinlik Modası 

2015 kış modasında ve 2015 makyaj trendlerinde popüler olan   metalik yaklaşımlar,2015 gelinlik modasında da trend olacak gibi görünüyor.

Son birkaç yıldır giderek daha çok gelinin tercih ettiği metalik gelinlikler,2015 yılında daha çok talep edilecek.New York Gelin Moda Haftasında önde gelen tasarımcıların ısrarla metalik en az bir iki parçaya yer vermesi,bu iddiamızın en büyük kanıtı!


Metalik gelinlik modasının trend olması ve önümüzdeki bir iki yılda etkisini iyice artırması çoğu moda editörü tarafından dile getirilen bir gerçek.Hep aynı renk ve modellerden sıkılmış ,farklılık arayan cesur gelin adayları bu akıma öncülük edecekler.


Metalik gelinlik neden ideal?

-Metalik tasarımlar asildir.

-Metalik tasarımlar farklıdır,az bilinir.

-Metalik tasarımlar geleneksel ve yenilikçi yaklaşımı bir arada yansıtırlar.


Tüm bu nedenlerden dolayı trend olması beklenen metalik gelinlik modelleri,metalik makyajla kolaylıkla kombinlenip,cool ve sıradışı bir gelin imajını güçlendirir.Çoğu gelin adayı için şu an itici gelen metalik gelinlik,yarattığı cool imajdan dolayı tercih edilmemekte.Oysa moda bir ambianslar bütünüdür...Tarzınıza zarafet kattığınız sürece,cool görünüm sizi daha etkileyici ve fark edilir yapar.


Altın,gümüş,bronz ve platin renklerin kullanıldığı metalik gelinlik modası size hala uzak mı? Hiç dert etmeyin! Gelin modasında mutlaka gelinliğinizin metalik etkilerle tasarlanmış olması şart değil.Tacınız,makyajınız ve gelinliğiniz üzerindeki dantel işlemeler...Bunlardan bir veya bir kaçında metalik etkiden yararlanmanız,sizi diğer gelin adaylarından farklı göstermeye yetecektir J

2105 gelinlik modelleri ile uyumlu bir gelin saçı ve gelin makyajı düşlüyorsanız,şu yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz;2015 gelin saçı modelleri http://guzelimguzel.com/Detay/yasam-tarzi/2015-gelin-saci-modelleri-/399

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top