beni yansıtan bir otomobil olsun !


Hepimizin zevkleri farklı... Her birimiz bir otomobilden farklı şeyler bekleriz. Ancak kadın olarak çoğumuzun ortak noktada buluştuğu tek istek sanırım bu:’’Beni yansıtsın’’

Peki, bir otomobil beni nasıl yansıtacak? Üstelikte bana özel üretilmeyen bir araç beni yansıtabilir mi?

Genel tercihlerimiz üzerinden bu soruları cevaplamaya çalışalım:

Öncelikle, farklı tasarımı olan, sıra dışı çizgiler barındıran araçlar biz kadınların tercihi olmaya başladı son yıllarda. Sanki elde yapılmış ve bize özel üretilmiş hissi veren bu otomobiller oldukça dikkat çekiciler. Bu kategoride ilk aklıma gelen araçlar; Mini, Nissan Juke,Fiat500,Ford Fiesta.

Diğer bir tercih kriterimiz ise; Hathcback dediğimiz küçük araç kategorisinde olması. Elbette büyük otomobil sevenlerimizde var. Ama genel anlamda bir kadın,’’beni yansıtsın’’ dediğinde, küçük, pratik ve kolay kullanımlı bir araç tercih ediyor.

Ve olmazsa olmazımız, otomatik vites... Bir kadın aracı için en büyük tercih nedenlerinden biri tanesi. Özellikle, büyük şehirlerde yaşayıpta,manuel vites otomobil kullanmak tam bir eziyet.Kızlar,manuel vites otomobiliniz varsa ve trafikte çok zaman harcıyorsanız,bir şekilde otomatik vitesli bir araç almaya bakın.Bazı tepkilerinizi duyar gibiyim;’’Tamam da nasıl alayım?bunu zor aldım...’’Eğer gerçekten sizi çok zorlayacaksa sözüm yok.Fakat bir miktar zorlanıp rahata erecekseniz,otomatik vites bu zorlanmaya değecektir.Çevrenizdeki erkeklerin‘’Ne gerek var’’ itirazlarına da pek kulak asmayın :)

Belki makyaj sayfası editörlerimizin alanına girmiş olacağım... Ama bu benzetme çok hoşuma gidiyor, sizinle de paylaşmak istedim:Otomobil, fondöten gibidir. Seçtiğimiz fondöten ten rengimize, cilt yapımıza ne kadar uygunsa o kadar doğal duruyor. Otomobilimizde bizim fiziksel özelliklerimize, kişiliğimize ne kadar uygunsa o denli bizi yansıtacaktır.

Sevgiyle kalın kızlar :)

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top