Sevgiliye mesajlarSevgiliye,eşe,kankaya gönderilebilecek en güzel mesajlar burada! Aşk mesajları,romantik mesajlar,duygusal mesajlar,ayrılık mesajları,giderli mesajlar ve daha fazlası... Sevgiliye gönderilebilecek aşk,duygusallık ,romantizm mesajları arıyorsanız doğru yerdesiniz!

sevgiliye mesajlar 2


Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem,  ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım.


“Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var.


Açık çay içerdi hep,demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremezmiş, Öyle derdi (Cemal Süreya)Biz seninle bir salkımın iki aşık üzümüyken, Başka şişelerden şarap olmuşuz, Başka hayatlarda harap olmuşuz..


Ve aşk.. Herkesi ona benzetip, Kimseyi onun yerine koyamamaktı..


Aşk bittikten sonra arkadaş kalalım diyenler! Güle başka isim versen değişik kokacak mı?


İnsan iki şeyi saklayamaz: Sarhoş olduğunu ve aşık olduğunu.


Bazı aşklar okyanus gibidir. Görmesen de sonunun bir yerde bittiği ni bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi,görmesem de biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek.


Geceleri uyuyamıyorum. Uykumun bu rüyayı bölmesinden korkuyorum. Düşlerimin sensiz kalacağından, kabusların çevrelediği hayatımın  bir usturayla geceyi doğramasından korkuyorum.


Kadehime lacivert bir akşam çöküyor gülüm. Zehrini akıtarak çöküyor. Katrana çeviriyor her saniyeyi. Üşüyorum! Üşüdükçe seni daha çok özlüyorum.


Sen yemeğimin tuzu, yüreğimin buzu, anasının en güzel kızı…Sen kalbimde en tatlı sızı, sen bütün varlığımın sevimli hırsızı… Sen sevdikçe sevilesi, övdükçe övülesi, öptükçe öpülesi, aşık oldukça olunacak aşkımsın.


Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar, gönlümü almak ise güneşe dokunmak kadar zordur. Sen suya yazı yazmayı başardın, şimdi güneşin batmasını bekle.


Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek,gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.ve aşk öyledir ki nerede imkansız varsa onu seçer.


Şimdi yoksun… Seni dilediğim gibi düşünebilirim tutar ellerini öpebilirim uzun uzun …kimseler ayıplamaz beni yokluğunda seni sevdiğimi anlayamazlar… Bütün ışıkları kaldırıp attım bir kenara ! Anlıyor musun?gökyüzü güneş olsa ,sensiz karanlıktayım…


Bana unut beni diyorsun Mademki unutmak o kadar kolay Sen onu unut ve tekrar bana dön !!!!


Uçurumdan düşerken tutunacak dalım olsan seni kırmamak için ölmeyi tercih ederdim.Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar"mükemmel"ama herkesin seni sevmeyi hak edemeyeceği kadar "özelsin".


Ayrılık sonum oldu yalnızlık ise ecelimmiş.Sevmenin bedeli kefeni giymek miymiş sorgusuz,sualsiz,yasaksız,yanlışsız.Benden habersiz gidiyorsun ya Sen gidersen şunu bil bende giderim senle.Yalnızlığım ,yorgunluğum sensizlikten.Son bir kez yanıma gelsen Son defa son defa ne olur bir tanem kollarıma alayım Son defa sevdiğim gözlerine dalayım.Son Defa Aşkım Son defa


Hasret,özlenen sen olunca,sevmek,sevilen sen olunca,sevilmek sen olunca ne kadar güzel biliyor musun ?


Sana sevgimi bağışlıyorum sevgisiz kalma diye. Sana gönlümü bağışlıyorum yaşadığım acıyı hissedesin diye.Sana kalbimi bağışlıyorum seni nasıl sevdiğimi bilesin diye.Sana kendimi bağışlıyorum insafa gelip cesurca sevesin diye...


 Bin yıl ömrüm olsa ,bin yıl seni severim bin yıl seni sevsem,bin yıl daha isterim !


Geceyi seni sevdiğim kadar sevseydi ne olurdu biliyor musun? Dünya güneşe hasret kalırdı...seviyorum 


bir insanın idealleri olmalı


özlemle açan çiçek gibi


bir insanın bir tanesi olmalı


tıpkı sendeki ben gibi


 


Seni benim kadar seven varsa sana benim kadar hasret kalsın.


Alaca karanlığı hiç sevmem ben!ya gece olmalı ya gündüz,aşk dediğin ölümüne olmalı ya hep ya hiç,kurşun ya derinden vurmalı ya Namlunun ucunda durmalı,aşığım dediğim ya sen olmalı ya hiç!!!Vazgeçemem senden umudumu sana senide yarınıma bağladım.Umudum seninle birlikte yarına güneş gibi doğacak.


Göz yaşlarım sel olup denize aksaydı eğer,dalgalar sahile seni seviyorum diye imza atardı...


Birgün karınca sevdiğine yol almış nereye gidiyorsun diye sormuşlar ''aşkıma'' demiş. sen bu ayaklarla zor gidersin demişler. oda;''bende yolunda ölürüm demiş.''


Her gök kuşağının bittiği yerde bir hazine saklıymış.Dün gece sen uyurken ben de bir gök kuşağı çizdim kendime.SENDE BİTTİ!SEN benim en değerli hazinemsin


En güzel yerinde bitirilmişse eğer;kaybedilmeye değer.Küçükken babamdan öğrendim yerde bi ekmek kırıntısı bulduğumda yükseğe koymayı babam kuşlar yer derdi ben hep bakardım ama hiç kuşlar yemezdi.seni tanıdığımda da bildiğim en yüksek yere koydum şimdi yoksun nerelerdesin KUŞLAR MI YEDİ DERSİN?


Ağaçtan düşen her yaprak kurumaya ,gönülden düşen her insan unutulmaya mahkumdur.Sen ne ağaçtan düşüp kuruyacak,ne de gönülden düşüp unutulacak birisin bir tanem...


Kır çiçeklerini senin saçlarına takan bendim. Sen olmayınca hüznünden yıkılıp mahvolan bendim. Sen sevmeyince her şeye rest çeken ölümü bekleyen bendim Dön geri geri dön kurtar beni çöl hayatından


Bir kız sevdim beni hiç sevmedi,bir kız sevdim değerimi bilmedi, bir kız sevdim aşkımın değerini bilmedi.Şimdi o aşk yoksunu,bense çok mutluyum!


Gözlerimle Gözlerini Gözlerken Gözlerinin Gözlerimi Gözlediğini Gözledim.


Mutluluğu ararken kalbinde ummanda kaybolan martıya döndüm artık biliyorum ki haykırışlarım nafile artık yoksun ne bu günde ne de gelecekte...


Yol aldığım ilk gemi liman attığım son limansın kokladığım son rüzgarsın unutma ki hasretle beklediğim tek sevdamsın aşkımmm!


Al hançeri eline sapla kalbime,ama fazla derine inme çünkü orada sen varsın BİTANEM!


Bana senden vazgeçmemi söylediler: Ben senin ismini güneşe Buzla Yazdığımı Söyledim: Eğer seni Benden Çok Seven Varsa İsmini: Suya Ateşle Yazsında İnanayım!


Gül ve bülbül birbirine aşık olmuş.bülbül güle her gün onu sevdiğini söylemiş.günün birinde gül solmuş.''Seni seviyorum'' demek yetmiyor gülü sulamak gerekiyormuş.


Bir romandın okuyup ta bitiremediğim.. Bir hayaldin yalvarıp da hükmedemediğim...Tek bildiğim; SENİ ÖLÜMÜNE SEVDİĞİM !


Gece kaldır başını gökyüzüne bak,yıldızlar seni ne kadar çok sevdiğimi,ay ise senin bir tane olduğunu ispat eder.


Sahiller dalgayı nasıl beklerse,gökyüzü mehtabı nasıl özlerse,kuru toprak suya nasıl hasretse,sende benim hasretimsim...


Bana hatırlama sanatını değil unutma sanatını öğret çünkü ben hatırlamak istediklerimi hatırlıyor unutmak istediklerimi unutamıyorum.


Aşkım seni izlemesi için bir melek görevlendirdim gelip bana bir şey söylemedi bir melek bir meleği izleyemez dedi.


Ben sensiz cennette yaşamaktansa, seninle cehennemde yanmak isterim. Bu kalp senin için çarpmayacaksa bir ömür sevgisiz kalmak isterim.


Gerçek aşk , araya mesafeler girse bile büyümeye devam eder... Birbirine gerçekten bağlı olanlar, kalplerindeki sevgi asla sönmeyenlerdir...Yağmurlu bir günde koşar gelirsem yanına, ıslak saçlarımı düzelt, beni kollarının arasında ısıt, dudaklarını ansızın dudaklarıma değdir ve yalan da olsa seni seviyorum de.


 Hayalini kurup ta gerçeğinle olmadıktan sonra, seni özleyip de yanımda bulmadıktan sonra gözlerini düşünüp de bakmadıktan sonra cennetim cehennemdir.


Hani kardelen göğe aşık olup da çıkartır ya gövdesini karın altından o zaman zemheri yüreğim derki yüreğine bir kardelen kadar cesaretin yoksa sakın aşık olma.


Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun. Kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun.Para şöhret elin olsun tatlı dilin benim olsun.Sensiz geçen yüzyıl değil,seninle gecen BİR GÜN benim olsun aşkım.  


Ben şarkımı söylerken istersen sesi açarsın istersen kısıp bunu da yok sayarsın kim bilir belki gülümser belki ağlarsın yüreğimdeki sesleri susturamazsın.  Gecenin yarısı düş mü yoksa gerçek mi? Yine geldin yanıma hadi git Bırak sen beni yeni rüyalarıma Melekler gibi ol hadi git...  


Kolay olmayacak elbet üzüleceğim.mutlaka bir iz bırakacak.belki de çocuk gibi sana küseceğim.seneler sonra utanarak.dokunup birer birer sevdiğin eşyalara hatta belki ağlayacağım.acı çektiğim doğru ama sen bana bakma.ne olursa olsun seni UNUTACAĞIM..  


Senden bir göz istiyorum, yalnız beni görecek.. senden bir kalp istiyorum,yalnız beni sevecek.. senden bir sevgi istiyorum ömür boyu sürecek...


Kıskanırım seni ben, kıskanırım kalbimden, bu nasıl aşk Allah’ım öleceğim derdimden... 


Seni görmesem de resmine bakıyorum.seninle konuşmasam bile resminle konuşuyorum.ama ben resmini değil seni seviyorum...hem de,senden bile fazla  


Bulutların maviliğini ellerine, yıldızların parlaklığını gözlerine, sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum kabul eder misin?  


Şu çeşmenin haline bak.Su içmeye tası yok.Kırma insan kalbini,yapacak ustası yok..  


Ben mavi, sen gökyüzü. ben deniz, sen Dalgası. Ben beden,sen can. Söyle simdi dalgasız deniz cansız Beden, Sensiz bir ben olur mu hiç?  


Gecenin yarısı başlıyorsa çığlığım duyulsun diye deĞil duyulmadan seslenmeyi biliyorsa bu yürek görmeden sevmeyi de bilir...!!  Kapı- kapı dilenmeye,elin elinde sürünmeye,yollarında can vermeye ben,''kollarımda öl!'' de,ölmeye,''dünyanın her kahrını çek!'' de çekmeye ben razıyım.  


Kapında kölen olmaya ben,aşkından verem olmaya ben,Aslı sen Kerem olmaya ben,yeter ki sev razıyım.


Yalansın sen koca bir yalan, Umutlarımı tarumar eden, yakan, yıkan koca bir yalan, İçimdeki küçücük çocuğu gözünü kırpmadan öldüren KOCA ADAM... Yalansın sen en yalandan daha da yalan...


 Unuturum desem de inanma sakın, ömrümce kalbimden silinmez adın. Bir sızı içimde senden de yakın kalbimin sesini dinler, bulurum seni.
 

 


Oluşturulma Tarihi :26.3.2015 00:41:00


Paylaşımlarınız

Sevgiliye aşk mesajları -1 25.3.2015 23:38:00

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top